Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / ZENGİNLERİN İNSAN SAFARİSİ

ZENGİNLERİN İNSAN SAFARİSİ


Rusya’da okyanusa açılan lüks gemi şirketleri heyecan arayan zengin müşterilere Somali kıyılarında korsan avı fırsatı sunuyor. Özel gemiler Somali’deki Cibuti’den Kenya’daki Mombasa’ya seyahat ediyor. Zengin müşteriler günde 5 bin 790 dolar ödeyerek, dünyanın en tehlikeli sularında dev tankerleri ve yolcu gemilerini rehin alan Somalili korsanların saldırısına uğramayı bekliyor.

100 MERMİ 12 DOLARKorsanların saldırısına uğradıkları zaman da, Rus zenginler gemideki el bombaları, makineli tüfekler, roket atarlarla karşılık veriyor. Ekstradan günlük 9 dolar ödeyen müşterilere Kalaşnikof veriliyor. Ekstra 12 dolar ödemeyi kabul ederseniz 100 merminin de sahibi oluyorsunuz. Makineli tüfek ise günlüğü 475 dolara kiralanabiliyor. Gemide, eski özel tim askerlerinden oluşan bir ekip de bulunuyor.
Rus yatçı Vladimir Mironov, “Onlar korsanlardan da beter. Konsanlar en azından rehin aldıkları kişilere karşı dürüst davranıyorlar, bu insanlar ise sadece cinayet işlemek için para ödüyorlar” diye konuştu.

ENGLİSH

rich people in safari

Russia to the ocean in search of excitement rich companies drop ship to customers luxury Somali coast pirate hunting offers opportunities. Special ships travel in Somalia is Mombasa’ya in Kenya in Djibouti. 5 thousand 790 dollars richer by paying customers a day, the world’s most dangerous waters of the giant tankers and passenger ships pledgee is waiting to be attacked by Somali pirates.

100 suffered when the bullet 12 DOLARKorsanların attacks, the Russian ship in the rich hand bombs, machine guns, rockets at to respond. 9 dollars to customers who pay extra Kalaşnikof are given daily. If you agree to pay 12 dollars extra 100 bullets would also have. To $ 475 a day can rent a machine gun. The ship, the former special time has a team of soldiers.
Russian yachtsmen Vladimir Mironov, “they hackers or worse. They are most at Konsan pledge to be honest people are, these people are only paid to commit murder, “he spoke.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Ali Bey’e çok çok teşekkürler. Çalışmalarının devamını bekliyorum. Başarılar diliyorum…

  2. ‎Serüvene koşmak için trenler bekliyorsan, Güneşini yakalayıp gözlerine yerleştirmek için beyaz yelkenlerin gelip seni almalarını bekliyorsan, Yarına inanmak için gün batımına, iyi kalpli görünmek için zayıflığa; ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacın varsa, Demek ki hiç bir şey anlamadın! Bertolt Brecht

  3. çocuklarımı iyi yetiştirmek istiyorum onların da ileride bizler gibi sıkıntılı olmalarını istemiyorum bu cdler işe yarayabilir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.