Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / ZENGİN Mİ YAKIŞIKLI MI?

ZENGİN Mİ YAKIŞIKLI MI?

İskoçya’da yapılan bir araştırma, geçmişte varolan baskılardan sıyrılan ve artan biçimde ekonomik özgürlüklerine kavuşan kadınların, erkeklerde fiziksel çekime maddi durumdan daha fazla önem vermeye başladıklarını ortaya koydu. 

Araştırmanın yazarlarından, Saint Andrews Üniversitesi’nde görevliFhionna Moore, “Kendi bütçelerini kontrol eden kadınların, potansiyeleşlerinin maddi durumuyla daha az ilgilendiklerini ve ne kadar çekici olduklarına baktıklarını görüyoruz” dedi.

Sonuçları “Evolution and Human Behaviour” adlı dergide yayımlanacak olan araştırma, ekonomik durumu iyi olmayan kadınların ise hala erkeklerin maddi durumunu çekiciliğin üstünde tutma eğiliminde olduğunu gösterdi.

Araştırma kapsamında 1851 kadınla anket yapıldığı belirtildi.

ENGLİSH

RİCH OR GOODLOOKİNG

A study done in Scotland in the past, and peeled off from the existing pressure on the growing format of the women gained economic freedom, for men and more important than financial status to the physical shooting started was revealed.

The author of the research, the University of Saint Andrews görevliFhionna Moore, “He who controls the budget of the women, they are less interested in potansiyeleşlerinin financial situation and see what they can see that they are catching up,” he said.

Results of “Evolution and Human Behavior” to be published in the magazine research, the economic status of women is still not good at the top of the attractiveness of men to keep the financial situation showed tendency.

The survey questionnaire is done by women in 1851 was specified.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Bir kere yaptım, yine yaparım. Steve McQueen

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.