Cumartesi , Temmuz 31 2021

ZENGİN Mİ YAKIŞIKLI MI?

İskoçya’da yapılan bir araştırma, geçmişte varolan baskılardan sıyrılan ve artan biçimde ekonomik özgürlüklerine kavuşan kadınların, erkeklerde fiziksel çekime maddi durumdan daha fazla önem vermeye başladıklarını ortaya koydu. 

Araştırmanın yazarlarından, Saint Andrews Üniversitesi’nde görevliFhionna Moore, “Kendi bütçelerini kontrol eden kadınların, potansiyeleşlerinin maddi durumuyla daha az ilgilendiklerini ve ne kadar çekici olduklarına baktıklarını görüyoruz” dedi.

Sonuçları “Evolution and Human Behaviour” adlı dergide yayımlanacak olan araştırma, ekonomik durumu iyi olmayan kadınların ise hala erkeklerin maddi durumunu çekiciliğin üstünde tutma eğiliminde olduğunu gösterdi.

Araştırma kapsamında 1851 kadınla anket yapıldığı belirtildi.

ENGLİSH

RİCH OR GOODLOOKİNG

A study done in Scotland in the past, and peeled off from the existing pressure on the growing format of the women gained economic freedom, for men and more important than financial status to the physical shooting started was revealed.

The author of the research, the University of Saint Andrews görevliFhionna Moore, “He who controls the budget of the women, they are less interested in potansiyeleşlerinin financial situation and see what they can see that they are catching up,” he said.

Results of “Evolution and Human Behavior” to be published in the magazine research, the economic status of women is still not good at the top of the attractiveness of men to keep the financial situation showed tendency.

The survey questionnaire is done by women in 1851 was specified.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Bir kere yaptım, yine yaparım. Steve McQueen

 2. Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez. Andre Gide

 3. annem bir süredir kalıcı kilo verme telkinlerini dinliyor.çok rahatladığını söylüyor,biz de farkediyoruz.21 gün sonrasını çok merak ediyorum.

 4. Nasıl kafa sayısı kadar düşünce varsa, kalp sayısı kadar da aşk çeşidi vardır. Tolstoy

 5. SATVET AYDOĞA

  Subliminal, kilo dalgalanmalarına son vermek için metabolizmanızı sabit bir hıza ayarlar

 6. defalarca bıraktım yeniden başladım.son çare bu cd kesinlikle denemeliyim çek nedir

 7. Merhabalar..Ben 4 adet cd sipriş vermeyi düşünüyorum.Aynı gün içinde bu cd’lerin hepsini dinlememizin bir sakıncası var mı?Yoksa cd’nin birini 21 gün dinledikten sonra sırasıyla diğer cd’leri mi dinlemeye geçmemiz gerekir?Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.. anti aging creme

 8. kendinize güveninizi geliştirin adlıtelkinizi nereyse 21 gündür gece uykuda dinliyorum ve çok fayasını görmeye başladım şu ana kadar hiç kimseye düşüncelerimi ifade edemezken kendi hakkımı savunamazken bu çıkmazdan kurtulamazken birden bire kendi kendimi savunmaya kendi hakkımı aramaya başladım kendimde bunu her hissettiğimde daha çok mutlu oluyor kendime güvenim gittikçe artıyor teşşekkürler ali bey teşekkürler NLP erken kalkmanın faydaları

 9. Artık milenyumda başucu eğitim setleri diyebiliriz… telkin nasıl yapılır

 10. Bana göre birtane daha set varmış, almak istiyorum en kıs zamanda alacağım, fotoğraf ve yazarlığa hevesim vardır. mastürbasyon nedir

 11. çok tesirli etkileri var . değişimi kendinizde çok açık görebiliyorsunuz. alfa erkek

 12. kronik ağrılarımdan kurtulma vakti çoktan gelmişti,bunun için teşekkürler italyanca ögrenme

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂