Çarşamba , Eylül 22 2021

YÜZÜNÜZDEKİ KUSURLARI GİZLEYİN…

Makyaj ustalık ister. Ustalığın sırlarını öğrenerek küçük makyaj hileleriyle kusurlarınızı gizleyebilir ve aynaya baktığınızda bambaşka bir siz görebilirsiniz. Daha güzel ve daha çekici görünmenizi sağlayacak makyaj sırları…

KAŞLAR:
Kaşlarınızın seyrek olduğunu düşünüyorsanız, kaş renginizle aynı bir göz kalemiyle kaşlarınızın üzerinden geçmek daha düzgün bir görünüm verecektir. Doğal görüntü sağlamak için pamukla hafifçe bastırarak dağıtabilirsiniz.
GÖZLER:
Göz makyajınızı yapmadan önce göz kapaklarınızı ve çevresini uygun bir kremle nemlendirin. Böylece kullandığınız göz kalemi ya da göz farı daha uzun süre dayanacak ve göz çevreniz makyajdan daha az etkilenecektir.
Göz kapaklarınız şişmişse koyu renkli göz farlarıyla ile kamufle etmeniz mümkündür. Açık siyah, gri gibi renk tonları size bu konuda yardımcı olacaktır. Pembe, turuncu, mor gibi canlı renkler göz kapaklarınızın daha şiş görünmesine neden olur. Bu nedenle göz kapaklarınız şiş olduğunda açık renkler kullanmaktan kaçının.
DUDAKLAR:
Yüzünüzde gözlerinizden önce dudaklarınızın ilgi çekmesini istiyorsanız kullandığın farın renginden daha koyu bir ruj kullanın. Aynı etki gözleri ön plana çıkarmak istediğinizde açık renk ruj kullanarak sağlanabilir.
KİRPİKLER:
Kirpikleriniz gözlerinizin çerçevesidir ve bakışlarınızı derinleştirir. Rimel uygulamadan önce kirpiklerinizi mutlaka kıvırın. Sadece üst kirpiklerinize rimel sürün.
İNCE DUDAKLAR:
İnce dudaklarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız rujunuzu ya da dudak parlatıcınızı sürmeden önce dudağınızın her iki kenarına da beyaz kalemle çizin.
FONDOTEN:
Kusurları gizlemede en etkili makyaj ürünü olan fondöten kullanımında doğal görünümü yakalamak için cildinizin renginden bir ton açık veya bir ton koyu renkte olmasına özen gösterin.
Fondöten yaptığınız makyajın temelidir. Bu nedenle yüzünüz ve boynunuza eşit oranda sürmek gerekir. Fondöten süreceğiniz süngeri ılık suya batırıp sıktıktan sonra fondöten alıp yüzünüze sürdüğünüzde eşit dağılım sağlayabilirsiniz.
Pudranızı süngere aldıktan sonra hafifçe üfleyip sürün. Yumuşak ve iri bir fırçayla fazlalıkları alın.
ALLIK:
Makyajın son adımı allık seçimi çok önemlidir. Doğal görünüm ve ilgi çekici bir makyaj için allık ve ruj renginin birbiriyle uyumlu olmasına gösterin.
 
ENGLİSH
TO HIDE DEFECTS
 

Make-like dexterity. Mastery by learning the secrets can hide small imperfections with makeup tricks and you can see the different when you look in the mirror. Will lead to a better and more attractive make-up secrets

Muscles:
Rarely think of the eyebrow, the eyebrow pencil eyebrow color of your eyes pass over the same one to give a uniform appearance. To ensure that natural images can deploy by pressing gently with cotton.

Eyes:
Eye makeup and cover your eyes before making an appropriate environment Dampen kremlin. Thus, the use of eye pencil or eye longer based farı and less makeup around the eyes you will be affected.
The dark eyes were swollen with lid by far is able to camouflage. On black, gray, like the color tones will help you in this regard. Pink, orange, vibrant colors like purple lid causes more swelling to appear. Therefore, when the lid is swollen on the Avoid the use of color.
Lips:
Take a look on your face before interest and want to use lip color of a far more dark, use a lipstick. The same effect as when you want to bring out the eyes open may be provided by using the lipstick color.
Cilia:
Framework and view of the eyelash eye makes the deep. Sure before you apply mascara and curl your eyelash. Only the upper lash mascara to crawl.
thin lips:
Thin lips want to show more chubby your lipstick or lip gloss to your lips before you take both sides in the draw with white pencil.
Foundation:
Hide product defects are the most effective make-up paint to capture the use of the natural appearance of your skin color or a tone to be a pain in the dark tones.
What is the basis of foundation makeup. Therefore, your face and neck need to be in equal proportion. The warm water to sponge paint the sink too, and after you get paint on your face when you take to ensure equal distribution.
After you take the sponge and powder puff slightly creepy. Get a large brush with soft and surplus.
Allin:
The final step selection makeup blusher is very important. An attractive natural appearance and color of lipstick and rouge to make-up shown to be compatible with each other here.

 

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Utangaçlık çağımızın hastalığı bunuda bu set sayesinde aşacağız

 2. Güdüleme bir şeyi yaptırır; çünkü o şeyi yapmak benim için çok anlamlıdır. Frederich Herzberg

 3. sürekli olarak şartlıyorum kendimi kilo vereceğim diye. ama nedense beslenme kontrolünü birkaç gün sonra elimden kaçırıyorum. bu yöntem beynimi programlamama yardımcı olursa çok mutlu olacağım

 4. özellikle ilkbaharda çok dökülüyor.ihtiyacım olur. ateşli kızlar

 5. 30 yıldır gözlük kullanıyorum, numaram her yıl artıyor. Eğer bir CD yle düzelecekse bu bir devrim. İlk deneyeceğim CD olacak… romence sözler

 6. @hulyaugur Hocam, size bir meslek buldum.. Harika bir kişisel gelişim uzmanı olursunuz.. kore türkçe çeviri

 7. Okuduğum kitap kişisel gelişim kitabı. İse yarıyor yalnız. Annem ne buluyor bunlarda diye düşünüyordum yıllardır. erkeklerle

 8. işsizlik sorunundan dolayı şimdiden endişelenmeye başlamıştım ama yorumları okuyunca umutlanmaya başladım ali hocam taşekkürler duygular

 9. slm ali bey, sizi cok yakindan takip ediyorum yurt disindan yaziyorum inanin burdaki insanlarin daha cok ihtiyaci var benim oglumda bunlardan biri cok cekingen turkiyedeki cocuklar gibi deyil ne yapmam lazim bilemiyorum tabi bennimde korkularim var bunun etkisi olabilirmi cevap yazarsaniz sevinirim basarilar kendi kendine hipnoz

 10. ali beyin mardinde bir seminer vermesi için birlikte bir çalışma yapalım lütfen italyanca öğren

 11. Oysa tek dilekti mutluluk diyenler için bir set ilk önce kendimle deneyeceğim bulgarca

 12. BAĞLAN İLKGÜZ

  daha önce nerelerdydiniz.:( dikkat eksikliği

 13. Erkek arkadaşıma almak istiyorum para resimleri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂