YUMURTA AKINDAKİ MUCİZE!

 

Hiçbir zaman bunu kullanmak gerekmeyeceği düşünülür, ama gerektiğinde…

Yumurta akı kullanılarak yanıklar basit ve etkin biçimde tedavi edilebilir.

Bu yöntem itfaiyecilerin eğitimi sırasında ders olarak verilmiştir.

Bir yanık meydana geldiğinde, kapsadığı alan ne olursa olsun ilk yardım, etkilenen alanı sıcaklık azalıncaya ve deri tabakalarını yakmayı bırakıncaya kadar soğuk suyun altına tutmak ve sonrasında bu bölgeye yumurta akı uygulamaktan oluşmaktadır.

Bir kimsenin elinin büyük bir kısmı kaynar su ile yandığında, duyduğu büyük acıya rağmen elini soğuk su musluğunun altına tutmuş ve sonrasında 2 yumurta kırmış, aklarını ayırmış ve çırpmış ve elini içine daldırmıştır.

Eli o denli yanmış durumdadır ki yumurta akı uygulanır uygulanmaz derisi kurumuş ve yumurta akı bir film tabakası oluşturmuştur.

Daha sonra bu kişi yumurta akının doğal bir kollajen (bir tür albüminoid) olduğunu öğrenmiş ve en az bir saat boyunca eline tabaka üzerine tabaka gelecek şekilde yumurta akı uygulamıştır. Öğleden sonra hiçbir acı duymaz olmuştur. Ertesi sabah yanık bölgesinde nerdeyse belirsiz bir kırmızımsı leke kalmıştır. Elinde sürekli ve feci görünüşlü bir yara izi kalacağını düşünürken 10 gün sonra geride hiçbir yanık izi kalmamış ve hatta deri eski normal rengine yeniden kavuşmuştur!

Yanan bölge yumurta akında mevcut ve aslında vitamin dolu bir plasenta (etene) olan kollajen sayesinde tamamen yenilenmiştir.

ENGLİSH

Never think it is not necessary to use, but when necessary …

Using egg whites burns can be treated simply and effectively.

Firefighters during the course of this method is provided as training.

A burn occurs, the areas covered regardless of the assistance, the affected area temperature decrease until the skin layer burning stop until the cold water underneath to keep and then to the region egg whites to apply is made.

One’s hands a large portion of the boiling water and lights up, his great pain, despite the hand in cold water faucet under the hold and then 2 eggs broke, yielding separate and clapped, and his hand into the branch has.

If the hand is burned so that the dried egg whites are not applied to the skin and egg whites has created a film.

Egg whites, then that person’s natural collagen (a kind Albuminoidal) is learned and layer upon layer of hand for at least an hour in the future has used egg whites. Afternoon was not any pain. Almost burned the next morning in a red stain remained uncertain. In the hands of a permanent and painful-looking scars will remain 10 days after the thinking behind any traces of burning skin and even the former had not attained the normal colors again!

Available in the region and indeed the next egg is full of vitamin A placenta (placenta) has been completely renovated with the collagen.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. YOU WERE BORN AN ORIGINAL. DON’T DIE A COPY. John Mason

  2. Odaklanma sorunu çoğumuzda vardır. Televizyon ve bilgisayar gibi görsel cihazlar konsantrasyon sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu telkinle odaklanma gücümüzü artırabiliriz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂