Çarşamba , Eylül 22 2021

YÜKSEK TANSİYONU BİTKİLERLE DÜŞÜRÜN

ALIÇ

Alıç bitkisi atardamarları genişleterek tansiyonu düşürür. Ihlamur psikolojik gerginliği yatıştırarak tansiyonu düşürür. Civanperçemi ise damarları genişletir ve hafif etkili bir idrar söktürücü işlevi görür.

DİKKAT: Alıç bitkisinin sınırlı kullanılması gerekir, bu konuda deneyimlibir bitki bilimciye danışın.

MALZEMELER:

750 ml kaynar su

3 tatlı kaşığı dövülmüş kuru alıç meyvesi

3 tatlı kaşığı kuru ıhlamur

2 tatlı kaşığı kuru civanperçemi

HAZIRLANIŞI:

Bitkileri koyduğunuz kaba kaynar suyu ilave edin. Kapağını kapatıp 20 dakika demlenmeye bırakın. Süzdükten sonra günde üç bardak için.

ENGLİSH

 

high blood pressure and lower plants
Hawthorn plant to reduce arterial blood pressure and expand. Defuse the tension is psychological Ihlamur calm. Expands the arteries and small milfoil effective serves as a diuretic.

Caution: should be used to the limited Hawthorn plant, plant scientists in this area consult deneyimlibir.

Materials:

750 ml boiling water

3 beaten teaspoon dry hawthorn fruit

3 teaspoon dry lime

2 teaspoon dry yarrow

Preparation of:

Plants that you add boiling water get rough. Leave the cover off and 20 minutes to dem. After three cups a day to drain.

 

 

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

 1. Hiçbir zaman başınızı eğmeyin. Her zaman dik tutun. Hayatı karşınıza alın ve tam gözünün ortasına bakın. Helen Keller

 2. “Ne ekersen onu biçersin.” Türk Atasözü

 3. Sürekli sizi başaramayacağınız konusunda telkin eden insanlardan sıkılmadınız mı? Ne kadar daha onları haklı çıkaracaksınız? Ya da ne kadar daha başarısızlığa mahkum olacaksınız. Kendinize ufaktan ufaktan bir hedef secin ve o yöne dığru koşar adım gidin. KENDİNİZE GÜVENİN. Bu hatta başarmak ve kazanmak için geldik vaşarısızlık ve korkaklı bize göre değil.

 4. Bir çok hastalıkla yüz yüze geldiğimiz şu zamanda kendimize daha iyi vakit ayırmak yediklerimize dikkat etmemiz lazım yaşam koçluğu

 5. AYŞIL ÇİLER

  Uykusuluk tam bir illet. Günlük hayatın pek çok alanının etkilemekte ve enerji kaybına neden olmaktadır. Bu telkinin fayda sağlayacağına inanıyorum. basari

 6. Bu mp3′den de almak lazım. Birçoğunu almamız lazım… Gerçekten de, ne çok eksilerimiz veya yanlış bilinçaltı kodlarımız varmış. Bizi bu zamana kadar ne hale getirmişler. Doğru bilinçaltı mesajlarına ihtiyacımız var. Hem de her konuda… türkçe öğreniyorum

 7. dişçi koltuğuna oturmadan zevkli bir çözüm, arika hollandaca gramer

 8. bir iki bölümünüze soru bıraktım ve cevabını heyecanla bekliyorum.. kkcr

 9. kronik olarak uyku sorunum var… bu sistem kesintisiz uyku hayalimi gerçekleştirir mi acaba? boşalma nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂