Perşembe , Mart 12 2020

YEPYENİ BİR İNTERNET TARAYICI;İNDİRİN!

Hindistan’dan gelen tarayıcı: Epic

Yepyeni bir internet tarayıcı ile tanışın! Hindistan yapımı ve çok güçlü,çok esnek: Epic!

Hindistan’ın teknoloji gücü ve potansiyeli gerçekten de inanılmaz. Güçlü bir matematik kültürüne sahip olan ülkede çok sayıda programcı ve bilişim uzmanı mevcut.

İngiliz okullarından kazanılan gelenek sayesinde de bütün dünya ile İngilizce iletişim kuran bu ülke, kendi teknolojileri ve ürünleri ile de gün geçtikçe adını daha fazla duyuruyor.

İnternet üzerinde de milyonlarca kullanıcıya sahip olan Hindistan’ın sanal varlığı gün geçtikçe güçleniyor. Önümüzdeki yıllarda Hintli internet kullanıcısı sayısı daha da artacak ve dünya üzerindeki dengeler iyice değişecek.

Bu son teknolojilerden birisi yeni bir internet tarayıcı olan Epic…

Öyle basit bir tarayıcı değil

Epic internet tarayıcı Mozilla kod veritabanı üzerine kurulu. Her ne kadar Firefox’u geliştiren Mozilla tarafından geliştirilmese de açık kaynak kodlu ve aynı temellere dayanan bir internet tarayıcı.

İşte bu sayede çok güçlü olan bu internet tarayıcı standart haliyle bile etkileyici. Ancak sade bir internet tarayıcı değil, güçlü özellikler ve Firefox eklentileriyle belirli bir düzeyde uyumluluğa sahip.

Hint kullanıcılarına özel çeşitli kısayollar ve hizmetler içerse de sadece Hindistan’a özgü bir internet tarayıcı değil. Bütün dünyanın kullanabileceği bir uygulama.

1500 farklı uygulama!

1500 Alternatif tema ve duvar kağıdına sahip olan Epic’te doğa, mimari ve spor gibi seçenekler var.

Hintli kullanıcılar için Latin alfabesiyle yazılan Hintçe yazıları otomatik olarak tanıyor. Ayrıca yine istenirse, otomatik olarakmetinleri Hintçe’ye çevirebiliyor.

1500 farklı uygulamayla zenginleşen Gmail,Facebook, Orkut, Twitter, Google Maps, yapılacak işler listesi, Snippet’ler ve Write isimli Word alternatifi bir kelime işlemcisine sahip.

Güvenlik için ESET tarafından desteklenen, kendi içerisinde bir anti-virüs uygulamasına sahip. Tek tıklamayla tarayıcı geçmişini temizleyebiliyor. Üstelik Flash cookie’leri bile temizleyebiliyor.

Firefox eklentilerinden 10.000 tanesinden fazlasını destekleyen esnek ve tekrar vurgulayalım zengin, güçlü bir internet tarayıcı olan Epic’i denemelisiniz.

Download: Epic internet tarayıcı

ENGLİSH

Browser from India: Epic

Meet with a brand new web browser! India-made and very powerful, very flexible: Epic!

India’s technological strength and potential, it really is unbelievable. The countries that have a strong culture of mathematics in many programmers and IT specialists available.

Won the British school tradition of communicating in English with the whole world thanks to this country with its own technologies and products, day after day more than the name is announced.

India, which also has millions of users on the Internet’s virtual presence is strengthened day by day. Indians in the coming years will further increase the number of Internet users and is well balanced over the world will change.

One of the latest technology that Epic is a new web browser …

Not such a simple browser

Epic internet browser based on Mozilla code database. Although Mozilla Firefox improves by developing open source code and a web browser based on the same basis.

That way, even the most powerful form of this impressive standard internet browser. But a simple internet browser, but with powerful features and a certain level of compatibility with Firefox extensions.

Indian and services for users with various shortcuts though not only for India-specific web browser. An application can use the whole world.

Different applications in 1500!

Wallpaper in 1500 and which has an alternative theme Epic’te nature, architecture, and there are options such as sports.

Indian Hindi text written in Latin script for users automatically know. Also if desired, can be automatically translated into Hindi olarakmetinleri.

Enriched with different applications in 1500 Gmail, Facebook, Orkut, Twitter, Google Maps, todo list, snippets and Write with a word processor called Word alternative.

For safety is supported by ESET, an anti-virus application has its own courses. With one click you can clear the browser history. Moreover, even Flash cookies can be removed.

Firefox add-in that supports more than 10 000 of them we highlight the flexibility and rich, powerful web browser you should try the Epic.

Download: Epic internet browser

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Bildiklerinizden daha fazla yararlanamadığınız sürece daha fazla bilmenizin bir yararı yoktur. R. K. Bogerthan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by