Perşembe , Haziran 4 2020

SOSYAL AĞ UZMANI YENİ HTC WILDFIRE TEKNOSA’LARDA

HTC’nin sosyal ağlar konusunda iddialı yeni Android telefonu Wildfire™ Ağustos sonunda Teknosa tarafından satışa sunulacak.

Android telefonlarda dünyanın öncü markası HTC’nin popüler sosyal ağları bir araya getiren Android telefonu Wildfire™, 21 Ağustos’tan itibaren Teknosa tarafından satışa sunulacak. Kullanıcı dostu HTC Sense arayüzü ile HTC Wildfire sizin için önemli olan kişilerle bağlantıda kalmanızı sağlayacak.

HTC’nin Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal ağların içeriğini güncel ve düzenli bir şekilde bir arada gösteren Friend Stream uygulaması sayesinde HTC Wildfire, gittiğiniz her yerde arkadaşlarınızın mesajlarını, yorumlarını ve fotoğraflarını anında takip izleme olanağı veriyor. HTC Wildfire, adres defterinizde kayıtlı her bir kişiyle ilgili son konuşma zamanı, SMS’ler, e-postalar ve sosyal ağ güncellemeleri gibi yakın zamanlı iletişim bilgileri de bir arada gösteriyor. Bir arkadaşınız sizi aradığında HTC Caller ID, Facebook profil fotoğrafı ve son güncellemesi ile birlikte eğer yaklaşıyorsa bu arkadaşınızın doğum gününü de size hatırlatıyor.

HTC Wildfire’ın 3,2 inç kapasitif dokunmatik ekranı ile Flickr’da fotoğraf görüntülemek ve paylaşmak, internette dolaşmak da çok keyifli. 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve LED flaş ile özel anlarınızı ölümsüzleştirebilir, 3.5 mm ses portu ve microSD kart girişi ile sevdiğiniz şarkıları hep yanınızda taşıyabilirsiniz.

Türkiye’de siyah renk seçeneği ile satışa sunulacak olan HTC Wildfire’ın fiyatı KDV dahil 699 TL olarak belirlendi.

ENGLİSH

HTC’s new Android phone is ambitious about social networks Wildfire ™ will be available by late August, Teknosa.

HTC Android phone in the world’s leading brand of popular social networking Android phone Wildfire ™ brings together, starting from August 21 will be sold by Teknosa. If a user-friendly interface with your HTC HTC Wildfire is important for you to keep you in touch with people.

HTC Facebook, Twitter and Flickr social networking content of the current and on a regular basis in one showing the Friend Stream application thanks HTC Wildfire, wherever you go in your friends’ messages, comments and photos immediately following monitoring provides. HTC Wildfire, each person registered in your address book talking about the last time, SMS’s, e-mail updates and social networking as well as contact details for next time show together. HTC Caller ID when you call a friend, Facebook profiles with photos and the latest update if you approach it reminds you of your friend’s birthday as well.

HTC Wildfire’ın 3.2-inch capacitive touch-screen display and share with Flickr photos, Internet browsing is also very enjoyable. 5 megapixel autofocus camera with LED flash and can make special moments immortal, 3.5 mm audio jack and a microSD card slot and can carry all your favorite songs.

In Turkey, with a black color option will be offered for sale, including HTC Kdv Wildfire’ın price was calculated as  699 TL.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Ekonomi, çalışma değil, mutluluk üzerine kuruludur. Mutluluk ekonomidir. Dreamer

  2. çocuklarımı iyi yetiştirmek istiyorum onların da ileride bizler gibi sıkıntılı olmalarını istemiyorum bu cdler işe yarayabilir

  3. Uyan! Uyumak için önümüzde sonsuzluk var. Ömer Hayyam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂