Perşembe , Temmuz 16 2020

YENİ BLACKBERRY CURVE 3G

RIM yeni BlackBerry Curve 3G’yi piyasaya sunuyor…

Popüler BlackBerry Curve zincirinin yeni üyesi, zengin özelliklerinin yanı sıra, hızı,  kullanım kolaylığı ve BlackBerry 6 ile uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor.

RIM, popüler  BlackBerry Curve serisi akıllı telefonlarına bir yenisini ekledi: BlackBerry® Curve™ 3G. Hızla artan akıllı telefon alıcılarına güçlü  ve uygun maliyetli birseçenek sunmak üzere tasarlanan BlackBerry Curve 3G, dünya çapındaki yüksek hızlı 3G (HSDPA) ağlarını destekliyor. Cihaz, kullanıcılarına evde, işte ve mobil  oldukları her yerde tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için ayrıcalıklı iletişim özellikleri sunuyor.

BlackBerry Curve 3G; hızlı ve hatasız yazım için tam QWERTY klavye,  rahat navigasyon için optik trackpad, dahili GPS ve Wi-Fi® yanı sıra  müzik severlerin mobil durumdayken şarkılarına kolaylıkla erişebilmeleri için özel medya tuşları içeriyor.  Yeni BlackBerry Curve 3G ayrıca, video kayıt özellikli kameraya ve 32 GB’a kadar hafıza kaydı sağlayan mikro SD/SDHC yuvasına sahip. Yeni akıllı telefonun 3G ağı desteği ise internette gezinmeyi ve internet üzerinden müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor.  Yeni BlackBerry Curve 3G kullanıcılarına aynı zamanda telefondayken internette sörf yapma, BlackBerry® Messenger’ı (BBM™) kullanma ve popüler sosyal ağlar üzerinden bulundukları yerleri  arkadaşlarıyla paylaşma olanağı da sağlıyor.

Yeni BlackBerry Curve 3G  akıllı telefonları içerisinde BlackBerry® 5 yazılımı bulunuyor, ancak yeni cihaz BlackBerry 6 ile de uyumlu çalışabiliyor. Geçtiğimiz haftaiçerisinde duyurulan BlackBerry 6, BlackBerry markasını diğer telefonlardan ayıran  ve güvenilir özelliklerini barındırırken güçlü ve kullanımı kolay yepyeni bir tecrübeyi beraberinde getiriyor. Operatörlerin de çalışmalarıyla beraber BlackBerry Curve 3G’nin gelecek aylarda BlackBerry 6 ile uyumlu çalışması bekleniyor.

Yeni BlackBerry Curve 3G’ye (9300 modeli), Ağustos ayı itibariyle dünyada çeşitli operatörler aracılığıyla ulaşmak mümkün olacak.

ENGLİSH

RIM’s new BlackBerry Curve will launch 3G …

New member of the popular BlackBerry Curve chain, as well as rich features, speed, ease of use is remarkable and is compatible with BlackBerry 6.

RIM BlackBerry Curve series smartphones popular for adding a new left: BlackBerry ® Curve ™ 3G. Strong and rapidly growing cost to the recipients of a smart phone designed to offer the BlackBerry Curve birseçenek 3G, worldwide high-speed 3G (HSDPA) networks are supported. Device users at home, at work or wherever they are mobile to meet all their needs and offers privileged communication features.

BlackBerry Curve 3G, a full QWERTY keyboard for fast and accurate spell, easy to navigate optical trackpad, built-in GPS and Wi-Fi ®, as well as mobile music lovers when their songs are easy to access with dedicated media keys. New 3G BlackBerry Curve also features video recording with a camera and record to 32 GB of memory, micro SD slot with SDHC. Support for new smart phone is the 3G network to surf the internet and makes it easier to listen to music via the internet. BlackBerry Curve new 3G users to surf the internet while on the phone at the same time, the BlackBerry ® Messenger (BBM ™) use and their locations on the popular social networking opportunities and also allows sharing with friends.

The new BlackBerry Curve in 3G smartphones is the BlackBerry ® 5 software, but new devices compatible with BlackBerry can run 6. BlackBerry past six haftaiçerisinde announced that the BlackBerry brand distinguishes it from other phones, while powerful and reliable hosting and easy to use brings a whole new experience. The BlackBerry Curve also works with 3G operators in the coming months are expected to work with the BlackBerry 6.

New 3G BlackBerry Curve (model 9300), as of August, will be able to reach the world through various operators.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

24 yorumlar

  1. En kısa sürede etki eden cd ”İş hayatında başarı ve zenginlik”. Hiç başvurmadığım yerlerden iş teklifleri aldım. Olumlu gelişmelere şahit oldum. Mevcut işinizdeki sorunları çözmek için çok faydalı ama ben özellikle iş değiştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

  2. We should show life neither as it is or as it it ought to be, but only as we see it in our dreams. Leo Tolstoy

  3. Merhaba, Günde yapılması gereken tekrarların üst üste yapılası etkiyi azaltır mı? Yoksa gün içine yaymamız mı gerekmektedır ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂