Pazartesi , Haziran 14 2021

YENİ BİR MESLEK YEPYENİ BİR GELECEK

Yeni yılda yepyeni bir gelecek için uluslar arası standartlarda iş garantili bir meslek sahibi olmaya ne dersiniz?

Her kadının hayalidir severek yapabileceği bir meslek ve aynı zamanda bu meslekle geleceğine yatırım yapma imkanına sahip olmak. Bu amaçla yayına başlayan www.KadınlarArası.com,  eğitim sektöründe başarılı çalışmaları ile tanınan Akademika ile 20-45 yaş arası bayanlar için iş garantili uluslar arası  standartlarda “çocuk bakım uzmanı” eğitimleri düzenliyor. İki farklı program ile Ocak ayında gerçekleştirilecek eğitimler sizlere yepyeni bir geleceğin kapılarını açacak.

1.PROGRAM – Uluslar Arası Sertifikalı “ÇOCUK BAKIM UZMANI” Eğitimi

Eğitim süresi, 3,5 ay. Eğitim, konularında uzman 4 eğitmen tarafından verilecek. Programı başarı ile tamamlayanlara Uluslararası BEBEK BAKIM UZMANI SERTİFİKASI ve İLKYARDIMCI SERTİFİKASI ( Sağlık Bakanlığı Onaylı) verilecektir. Eğitimi tamamlayanlar Avrupa Birliği standartarında geçerliliği olan bu belge ile uluslar arası alanda da iş bulabilirler. Eğitim iş bulma garantilidir.

2.PROGRAM – Sertifikalı “ÇOCUK BAKIMI” Eğitimi

Eğitim süresi 2 gün(19-20 Ocak 2009). Eğitim içeriği; Çocuk ilkyardımı, 0-6 yaş çocuğun alt silme teknikleri, banyosu, beslenmesi,uyku düzeninin sağlanması, tuvalet eğitimi. Eğitim toplam 16 saat sürecek. Eğitime katılanlara Akademika Eğitim Merkezi Katılım Sertifikası verilecek. Eğitim iş bulma garantilidir.

Eğitim programlarında, www.kadinlararasi.com üyelerine sürpriz indirimler uygulanacak.
Ayrıntılı Bilgi için: [email protected] ve [email protected]
Tel: 0 506 876 76 17

ENGLİSH

In the new year a new international standard for the future of the profession to have a guaranteed job What do you say?

Is the dream of every woman can do as a profession I love this profession and also have the opportunity to invest in the future. For this purpose, which started broadcasting www.KadınlarArası.com, known for successful work in the education sector between the ages of 20-45 with Akademika guaranteed international standards for women in business “child care expert” is organizing training. Two different training programs will be held in January with a brand new future we will open the gates.

1.PROGRAM – Certified International “CHILD CARE SPECIALIST” Education

Training period, 3.5 months. Education, 4 instructors will be provided by experts in the subject. Those who successfully complete the program and the International BABY CARE SPECIALIST CERTIFICATION CERTIFICATE İLKYARDIMCI (Ministry of Health Certified) will be given. Those who complete training with the European Union standartarında validity of this certificate in the field of international business can find. Education employment is guaranteed.

2.PROGRAM – Certified “CHILD CARE” Education

Training period is 2 days (19-20 January 2009). Educational content; Child İlkyardımın, 0-6 years old children delete the bottom of the techniques, bathing, feeding, sleep patterns provision of toilet training. Training will take a total of 16 hours. Certificate of Participation to the training participants will be given Akademika Training Center. Education employment is guaranteed.

Education programs, discounts will apply www.kadinlararasi.com surprise to members.
For More Information and [email protected] [email protected]
Tel: 0 506 876 76 17

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. Kadınlarla sohbette başarılı olmak için kendimizi geliştirmemiz şart buda o imkanı vermekte.

  2. Olmuyor ne yaparsam yapayım aklım başka yerde kendimi derse işe arkadaşlarıma aileme veremiyorum diyorsanız denemekden birşey kaybetmezsiniz.

  3. ruh eşini çekme adlı cd’den mi? edinmeliyim bilemedim… boşalıyorum

  4. Kişisel gelişim eğitimlerinde ders verilmez, üzerinde düşünmek için fikir ve ilham, öğrenmek ve değişmek için heves ve heyecan verilir. almanca konuşan ülkeler

  5. Yemek kültürü günden güne değişmektedir. Bu durum insanların metabolizmasında geri dönüşü olmayan hasarlar vermektedir. Bu telkin bu sorunun önüne geçmektedir. kilo verme

  6. evdeki huzur zenginlik budur..bence bu cd devlet eliyle tüm halka verilmeli. kişisel gelişim nedir

  7. Hızlı okuma günümüzün eğitimin sisteminde oldukça önem kazanmaktadır. Hayatımızn her alanında olan sınavlar ve sosyal hayatta başarılı olmak için hızlı okuma tekniği öğrenilmelidir. Bu telkin bu işi kolaylaştıracaktır. para çevirme

  8. Ahirette, butun kisisel gelisim kitaplari yazarlariyla bob ross beraber hesaba cekilebilir. kumar bağımlılığı

  9. Hayata farklı pencerelerden bakmak kişisel gelişim için çok önemliymiş. Alt komşunun penceresinden bakarak kendimi geliştiriyorum mp3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂