YATAKTA NE KADAR İYİSİNİZ?

Yatakta yeniliklere ne kadar açıksınız ve partneriniz sizinle ne kadar mutlu? Oyunlara açık mısınız? Seks eğlenceli bir oyun. Yatakta ne kadar oyuncu olursanız ratinginiz o kadar fazla olur.

 Bir gece evine gelen satışçıyı arzulayan bir ev kadını olabilir diğer bir akşam onun seks kölesini oynayabilirsiniz. Bu arada onu yatağa bağlarsanız veya seks oyuncaklarınızla oyununuza renk katarsanız asla unutamayacağı kız arkadaşlarından biri sayılabilirsiniz.

Siz mi başlatıyorsunuz? Erkeklerin seks konusunda şikayetçi olduğu yegane konu sevişmeyi başlatan tarafın hep kendileri olmasıdır. O yüzden sevişmeyi başlatmak size artı puan olarak geri dönecektir.Ereksiyon sorunu mu yaşıyorsunuz? Bazen en iyi çalışan makina bile tutukluk yapabilir, e erkelerde insan sonuçta! Böyle bir durumda eller ve dilin önemini hatırlatıyorsanız siz yatakta bir numarasınız.

Yaşlanma direnciniz ne?

İyi bir aşık zamanla vücudunun ve suratının yaşlandığını kabul eder ve hayatında seks ve aşk kavramlarının zaman aşımına uğramaması için kendine her zamankinden daha çok özen gösterir. Yatakta başarılı olduğunu iddia eden bir kadın partnerinin ilgisini sürekli kılmak için kendine bakmayı bilir.

Bazen hayır demeli mi?

İyi bir sevgili her zaman seks yapılmayacağını bilir. İnsanların hormonları strese ve sağlık durumuna göre değişiklik gösterir. Yatakta iyi olduğunu savunan bir kişi partnerine ‘hayır’ demek yerine ‘haftasonunu bekleyelim heyecanımız artsın’ der ki bu cümle partnerini zevkten deliye döndürebilir.

Yatağın dışında seks

Sahilde, arabada, balkonda… Farklı yerlerde sevişmek cinsel hayata ayrı bir tat katar. Başkaları tarafından görülme riski olsa da partneriyle balkonda ya da apartmanda sevişmeye sıcak bakan bir kadın erkeklerin göz bebeği olmaya adaydır.

ENGLİSH

How good are you in bed

What’s new and you open up in bed with you how happy your partner? Are you open to the game? Sex fun game. No matter how much players on the bed, the more your rating will be.

One night coming home from a house sale desire other women can be sex slaves in the evening you can play it. In the meantime, you connect it to the bed or sex toys to play with color string of girlfriends say if you can not ever forget.

Men’s sex on the side started to complain that the only topic of sex is always themselves. So you love to start back plus points as you live dönecektir.Ereksiyon the issue? Sometimes even the best running machine may seize, e men in the end people! In such a case, remember the importance of hands and language are a number you are in bed.

What is your resistance to aging?

A good lover will appreciate the time and the aging of the body and face in the life of sex and love are out of time to avoid the concept of self-care is more than ever. A woman who claims to be successful in bed partner’s interest to make the time to look at you know.

Sometimes I should say no?

A good lover knows her time to have sex. Stress hormones and health of people vary according to the state. A person is a good partner to defend ‘no’ instead say ‘Let’s wait for weekend excitement increase our’ partner says this sentence may return to enjoy the crazy.

Out of bed sex

On the beach in the car, have sex in different places on the balcony … a taste Qatar sexual life. Risk of being seen by others as a partner with you or on the balcony of the apartment, a woman in hot to make love to men’s eyes, will the baby.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Bu telkini deneyen iş arkadaşım sayesinde bu siteyle tanıştım. Çok güzel bir sonuç aldı kendisi, değişimine şahsen tanık oldum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim.

 2. psikologların da gerek kaldığında hipnoz ile bilinç altına inmeye çalışmaları bu telkinin başarılı olabileceğinin kanıtıdır.

 3. Öndeki yol, her ne kadar arkadakine benzese de, sadece dikiz aynasına bakmak emniyetli bir sürüş için yeterli değildir. Robert Dilts

 4. Özellikle sınavlar için çok gerekli. arapça sözlük

 5. Yararlı olacağına inanmasanız bile denemekte fayda var.Denedikten sonra pişman olmayacaksınız.Denedim ve memnunum. penisin vajinaya girişi

 6. Buna tanıtımında yazılanlar da dahil. eeg nedir

 7. ders çalışmak ve dinlemek ızdırap olmaktan çıktı sayenizde.kendim seçmiş gibi mutlu bir şekilde ders dinliyor,derse katılıyorum.çok teşekürler arapça klavye

 8. bu cd ben ve annem için öfke sözleri

 9. @byzkyml çocuk resimlerinin dili çok güzel kitap ;)) sırayla gidiyorum 1 kişisel gelişim 1 roman 😀 romence öğren

 10. 21 günde İş hayatında başarı ve Zenginlik BPT cd’sini uyguladım ve çok hızlı sonuçlar oluşmaya başladı. İş teklifileri ve fırsatlarım açıldı. Maddi sıkıntılarım azaldı. Hiç başvurmadağım ve aklıma gelmeyecek yerlerden iş teklifleri almaya başladım. Aynı zamanda iş ile ilgili çözüm odaklı oldum. Sorunlar yine mevcut fakat bu sorunlarla başa çıkma becerim arttı. Şiddetle tavsiye ederim.Tşkler. картинки математика

 11. mesele konsantrasyon zaten japonca öğreniyorum

 12. Doğal ve fıtri bu uyku sağlıklı hayatın en mühim parçasıdır. Uykumuzu konforlu bir hale getirmiyorsak bu telkini dinlemeyi deneyebiliriz. liderik.az

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂