Perşembe , Eylül 23 2021

YALIN-NEW YEAR'S PARTY


31 Aralık gecesi Haliç Kongre Merkezi’nde farklı konsepti ve bu gece için hazırlanan özel içeriğiyle muhteşem bir yılbaşı sizleri bekliyor.

Tarih : 31 Aralık 2011
Saat : 22.00
Yer : Haliç Kongre Merkezi
Şehir : İstanbul Avrupa

Acılarıyla tatlılarıyla bir yıl daha uçmak üzere avuçlarımızın arasından. O geceye geri sayıyoruz. O geceye hazırlanıyoruz, o geceyi düşlüyoruz…

2012’e en büyük organizasyonla Merhaba demek istiyorsanız; Yalın’ın yılbaşı için özel repertuarı ile size sunduğu bu eğlence, huzur, bol kahkaha dolu geceyi kaçırmayın.

Yılbaşı geceleri unutulmaz; en özel günlerdendir. Kurulacak olan büyük bar, içki üniteleri… Yalın’ın canlı performansı ve dj performans ile misafirlerimize limitsiz içki keyfini kusursuz sunmayı hedefliyoruz.

Daha önce de pek çok seçkin sanatçılarımızı ağırlayan ve her zaman kaliteli organizasyonlara ev sahipliği yapan Haliç Kongre Merkezi’ne 31 Aralık 2011 gecesinde sizleri de bekliyoruz.

Etkinlik Haliç Kongre Merkezi Balo Salonunda yapılacaktır.

Mekan: Haliç Kongre Merkezi
Adres: Eski Karaağaç Cad. Halıcıoğlu / İstanbul
Bilet Fiyatları: 80.00 TL

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

7 yorumlar

  1. Çizim konusundan kendimi başarılı buluyorum ama ne yazıkki gölgelendirme ve 3 boyutlu çizimleri başaramıyorum, yani aklımdak çizimi bir türlü kağıta yansıtamıyorum, deneyen arkadaşlar nasıl bir fayda aldınız yazarsanız çok sevinirim.

  2. Dışadönük bir kişilik kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Mutlaka profosyönel destek almak gerekmektedir. Bu telkin teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hazırlanmış olup; dışadönük bir kişilik kazanmaya yardımcı olmaktadır.

  3. annemle çok sıkıntılarım var zaten onun da birçok psikolojik problemleri var bu cdleri onun için de almak istiyorum

  4. önce cd sonrada torunuma fotoğraf makinası

  5. Eğer hayal edebilirsen, yapabilirsin. Walt Disney

  6. İşletme Kitapları :”Kucuk ama Onemli Şeyler” Tom Peters su dalgaları

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂