Cumartesi , Temmuz 31 2021

YAĞLI CİLDE LİMON MASKESİ!

Yüzünüzde sivilceler varsa sıkılaştırıcı etkisi olan limon ile maske hazırlayın. Her sabah uyandığınızda cildinizi dikkatle inceleyin. Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşılaşabilirsiniz. Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye çıkarabiliyor. Bu durumda antiseptik ve sıkılaştırıcı etkisi olan limon ile maske hazırlayın.

Size uygun maske:

2 limonun kabuğunu soyup kabuklarını 2 çorba kaşığı suyun içinde 3 dakika bekletin. Robotta püre halinde ezin ve canlandırıcı maske olarak kullanın. Temizlenmiş cildinize pamukla sürüp birkaç dakika bekleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın ve ardından günlük nemlendiricinizi sürün.Limonun özellikleri: Sıkılaştırıcı ve mikropları öldürücü özellikler içeren limon, bol su içerdiği için toksinlerin vücuttan atılımını sağlıyor. Zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

Kaynak: kadinca.net

ENGLİSH

If there are effects of acne on your face firming mask with the lemon ready. Carefully review your skin every morning when you wake up. Most likely you may experience with a new pimple. Oily skin, acne and acne can be inviting to. In this case the effect of antiseptic and firming mask with the lemon ready.

Mask for you:

Peel of 2 lemons and 2 tablespoons of water shells in 3 minutes. Mashed and crushed in robot use it as a refreshing mask. Cleaned with cotton on your skin and wait a few minutes time. Wash with warm water and dry with a towel, and then your daily moisturizer sürün.Limonun properties: Firming and features the deadly germs lemon, it contains plenty of water for the toxins from the body provides breakthrough. Because there are rich vitamin C protects skin from external factors contribute to the renewal of skin cells.

Source: kadinca.net

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

 1. Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter. George Sand

 2. “Yüzde ısrar etme, doksan da olur. İnsan dediğinde, noksan da olur. Sakın büyüklenme, elde neler var.. Bir ben varım deme, yoksan da olur..” Mevlana Rumi

 3. Bu seti kardeşime hediye etmeyi düşünüyorum.

 4. merhaba, mutlu ilişkiler sadece aşk ilişkilerini değil, sosyal arkadaşlıkları, iş arkadaşlarını, okul arkadaşlarını ve aile ilişkilerini de kapsıyor.

 5. matamatik dersinde çok zorlanıyorum ilk başta anlıyorum ama tekrar ederken çözemiyorum ingilizce

 6. @o_y_a_ genelde kişisel gelişim,kuantum düşünce yönteminde kullllanıyoruz:) cinsel ilişki pozisyonları

 7. İstikrarlı bir şekilde kilo vermek için, zihninizi metabolizmanızı hızlandırmak üzere eğitir. alkol

 8. Güven olmadan hiç birşey olmaz. Herkesin ihtiyacı olan bir çalışma. kişisel gelişim kitapları

 9. yapabilsem sağlıklı olarak beslenceğim ama yok acaba bu set mi zayıflamaya yardımcı olur yoksa 21 günde sağlıklı kilo vermi ? mp3 png

 10. Bu kitabı okumamışsanız hemen şimdi okumaya başla gücüne güç katmaya geldik portekizce sözleri

 11. sınavlarda çok heyecanlanıyorum sınava çok iyi hazırlanmama rağmen istediğim sonuçları alamıyorum lehce türkce ceviri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂