VÜCUTTAKİ YAĞLARI YAKAN 15 YİYECEK

Bugüne kadar kilo vermek için birçok diyet yöntemi deneyip başarısız olduysanız, neden doğal yolları ve yiyecekleri denemiyorsunuz?

Kilo vermek için mucize bir yol olmamasına rağmen, zayıflamak için Reader’s Digest dergisinde yer alan haberdeki vücudunuzun yağ yakma potansiyelini artıran 15 gıda maddesini tüketebilirsiniz.

Az yağlı süt, az yağlı yoğurt ve peynir: Bunların ortak sırrı içerdikleri kalsiyumdur. Nutrition Reviews isimli dergide yer alan 90’dan fazla araştırmanın yeniden gözden geçirilmesiyle bol kalsiyum alımıyla iyileşen vücut niteliği arasında güçlü bir bağ bulundu.

Yulaf, arpa: Bunların sırrı ise liflerde yatıyor. American Journal of Clinical Nutrition isimli dergideki araştırmaya göre, akşam yemeğinde beyaz pirinç yerine büyük bir tabak lezzetli arpa ile göbeğinizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Yeşil çay: İçerdiği katesin metabolizmayı ve karaciğerin yaktığı yağ oranını hızlandırıyor. Bunun etkisinden yararlanmak için günde 4-6 bardak yeşil çay için ve her hafta en az 3 saat egzersiz yapın.

Yumurta: Protein içeriği sayesinde yumurta, kilo vermenize yardımcı olur. Öncelikle vücudunuz proteinli yiyecekleri parçalamak için daha fazla enerji kullanıyor. Ayrıca protein kas kütlenizi tutmaya yardımcı oluyor, kaslarınız yağdan fazla kalori yakıyor. Sonuç olarak, protein sizi karbonhidratlardan daha fazla tok tutuyor.

Ceviz, badem: İçerdiği iyi yağlar, lif ve protein vücudun insülin direncini artırır, kilo vermeye yardımcı olur. Ceviz, en iyi omega-3 yağ asit kaynağından biridir. Badem ise kemik şekillenmesinde ekstra fayda sağlar.

Somon: Newcastle Üniversitesi’nde düzenlenen araştırmada, somon balığında bulunan omega-3 yağ asitlerinin yağ kütlesini azalttığı belirtildi. Diğer araştırmalar da, omega-3 yağ asitlerinin sizi tok tuttuğunu ve yağlı balık yedikten sonra 2 saat sonra daha tok hissettiğinizi gösteriyor. Haftada en az iki kez somon, uskumru, konserve ton balığı veya ‘eğer bulabilirseniz’ kuzey denizlerinde yaşayan Ringa balığı gibi diğer yağlı balıklardan tüketin.

Elma, Armut, dolmalık biber: Bu gıdaların içerdiği ve bitkisel gıdalarda bulunan doğal kimyasal olan flavonoidlerin yağ yakma etkisi bulunuyor. American Journal of Clinical Nutrition isimli dergide yayınlanan araştırmaya göre, çok flavonoid tüketen kadınların vücut kütle indeksleri önemli ölçüde düşüyor. Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde de flavonoidlerin kalori tüketimini artırdığı, vücuttaki yağ yakışını hızlandırdığı bulundu.

Keten tohumu: İçerdiği lignan sayesinde keten tohumu, menopoz sonrası kadınlarda daha az vücut yağı ve vücut kütle indeksi sağlıyor. Her gün kahvaltılık tahılınıza, yoğurdunuza ya da salata sosunuza bir yemek kaşığı keten tohumu ekleyebilirsiniz.

Sirke: Araştırmacılar, sirkenin vücudun yağları parçalamasına yardımcı enzim üreten genleri harekete geçirdiğini söylüyorlar. Sütle ya da sodayla seyreltebileceğiniz yaklaşık bir yemek kaşığı sirkeyi her gün için.

ENGLİSH

Although there is no miracle way to lose weight, to weaken in the news for the Reader’s Digest magazine, which increase your body’s fat burning potential of 15 can eat food.

To date, many diet method to lose weight if you try and failed, why not try natural remedies and foods?

Although there is no miracle way to lose weight, to weaken in the news for the Reader’s Digest magazine, which increase your body’s fat burning potential of 15 can eat food.

Low-fat milk, low fat yogurt and cheese: These are the secret of the partners is that they contain calcium. Nutrition Reviews 90 magazines in the revision of the study again with plenty of calcium intake, a strong bond between the healing properties found in the body.

Oats, barley: Their secret lies in the fiber. American Journal of Clinical Nutrition research in magazines, according to instead of white rice on a dinner plate to get rid of fat on your belly with delicious barley.

Green tea: Contains catechin metabolism and burn the fat content of the liver is accelerating. 4-6 cups per day for this to take advantage of the effects of green tea for at least three hours every week for exercise.

Egg: the egg protein content, helps you lose weight. First of all protein foods, your body uses more energy to break. Protein also helps to keep your muscle mass, your muscles will burn more calories than fat. As a result, protein, carbohydrates, you will be more than satiated.

Walnuts, almonds: Contains good fats, fiber and protein increases the body’s insulin resistance, weight loss help. Walnuts, best sources of omega-3 fatty acids are one. Almond-shaped bone in the extra benefit.

Salmon: held at Newcastle University study, the omega-3 fatty acids found in salmon, the fat mass decreases said. Other researchers found that omega-3 fatty acids, and keep you satiated after eating fatty fish two hours after the show feel more satiated. At least twice a week salmon, mackerel, canned tuna, or ‘if you can find’ living in the north sea of oily fish such as herring fish to eat.

Apples, pears, bell peppers: These foods contain natural chemicals found in plant foods and fat burning effects of the flavonoids are found. American Journal of Clinical Nutrition according to research published in magazines, many women who consumed flavonoid in the body mass index falls considerably. In experiments on animals to increase the calorie consumption of flavonoids, found in the body to accelerate the fat suit.

Flax seed: Included with Lignan flax seed, less body fat in women after menopause, and body mass index provides. Your breakfast cereal every day, your yogurt or salad dressing you can add a tablespoon of flax seed.

Vinegar: Researchers, vinegar helps break down the body’s fat-producing enzymes activate genes say. You can dilute with milk or soda water with a tablespoon of vinegar every day for approx.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

 1. Aşkın gelişi, aklın gidişidir. Antonine Bert

 2. Her şeyden önce Network Marketing işi, bir değişim ve dönüşüm işidir. Değişemeyecek ve yeni bir hayat tarzına kendisini uyarlayamayacaksa, işe dahil edilmemeli. Böylece umutlarıyla oynanmamış olur. Uygun olmayan insanları işe dahil etmek, başka bir yaklaşımla vebal taşımak, demektir.

 3. ay sonunu zor getiriyoruz inşaallah faydalı olur

 4. bunu ablama uygulatmalıyım. o baya zorlanacam diyip duruyor…

 5. Hepimiz içsel çatışmalar yaşıyoruz. Bence bu, herkese lazım.

 6. Benim 15 yıllık sorunum olan uyku bozukluğunu 21 günde çözeceğim gibi, geceleri uyumuyorum ühühü:(( motivasyon sözleri

 7. hiç uzmana gitmedim ama bende dikkat eksikliği olduğunun farkındayım.psikolog falan bana göre değil.21 günde bu işide çözerim umarım. romence güzel sözler

 8. Secret kitabındaki düşünce tarzını beyne yerleştirebilmek.. oldukça çekici görünüyor.. dikkat eksikliği

 9. Bu yöntem tam bana göre… beyin frekans teknolojisi

 10. mutlu bir evlilik için faydalı olacaktır diye düşünüyorum.. arapça

 11. ben denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum her alanda bu mesajlardan yararlanabiliriz ufak bir ücret karşlığında hayatımızda büyük değişiklikler olacak unutmayalım cinsellik nedir

 12. öfkem çevreme zarar vermez.kendime zarar verir.gece gündüz dişleri sıkıyorum.buda başağrısına sebep oluyor.iyi uyuyamıyorum.. vikipedi harita

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂