VESTEL LED TV

Vestel, “dost teknoloji” konseptli reklam filmlerine inceliğiyle dikkat çeken Vestel LED TV ile devam ediyor.

Görsel şıklığı ve sıcak hikayesiyle dikkat çeken son reklam filminde de, insani özellikler gösteren ve Vestel LED TV’den dönüşen LED TV robotu başrolde. Filmde ince tasarıma sahip Vestel LED TV’nin fiziki inceliğinin yanında ruhen de ince olduğunun altı çiziliyor.

Kucağındaki minik oğlunu uyutmaya çalışırken, televizyon karşısında uyuya kalan baba görüntüsüyle başlayan filmde, Vestel LED TV’den dönüşen kahraman Vestrons, nazikçe baba ve bebeğin üstünü örtüyor ve düşen emziği bebeğin ağzına takıyor.  Daha önceki Vestrons’lu reklam filmlerinden daha farklı görsel efektlere sahip son filmde, Vestrons’ların görünüşünün de değişip geliştiği dikkat çekiyor.

Reklam filminde teknoloji ve sıcaklık kavramları birleşiyor
Beyaz eşya ve elektronik sektöründe genellikle birbirini dışlayan kavramlar olarak kabul edilen teknoloji ve sıcaklığı bir araya getirmeyi hedefleyen Vestel, reklam filmlerinde ürünlerinin teknolojik üstünlüklerine vurgu yaparken bir yandan da onlarla kurulan duygusal temasa dikkat çekiyor. Evlerin gizli kahramanları Vestronslar maceralarına ve her girdikleri evde başta çocuklar olmak üzere, tüm ailenin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi reklam ajansı tarafından hazırlanan senaryonun prodüksiyon aşamasında dünyaca tanınmış reklam prodüksiyon şirketlerinden Unexpected Productions ile Türkiye’den First Unit bir kez daha beraber çalıştı. Filmin çekimleri dünyada pek çok önemli işe imza atan Alexander Kiesl ve Steffen Hacker’ın yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Filmlerin görüntü yönetmenliğini İngiliz Simon Coull üstlenirken prodüksiyon aşamasında İngiliz, Alman ve Türk’lerden oluşan yüze yakın kişi görev aldı. LED TV karakteri üç haftaya yayılan bir süreçte geliştirildi. Vestrons’un tasarımı ve filmin compositing işlemleri Almanya’da bir aya yakın bir sürede Unexpected ekibi tarafından gerçekleştirildi.

ENGLİSH

Vestel, “friendly technology, the concept of” thin films attract attention with ads that Vestel TV with LED continues.

Striking visual style and the hot story in the latest commercial films, showing human qualities and Vestel TV LED LED turn the robot from the TV feature. Vestel LED thin film design thinness of the TV next to the physical stresses of the fine spirit.

Embrace the tiny son to sleep while the TV to fall asleep on the remaining father image starting with the film, Vestel LED TV becomes a hero Vestrons, gentle father and a baby on the cover and falling pacifier to the baby’s mouth is wearing. Vestrons’lu different from previous commercials in the last film with visual effects, change the appearance and development Vestrons’ların that draws attention.

Advertising in movie technology and are incorporating the concept of temperature
White goods and electronics industry often mutually exclusive concepts, as the technology and temperature together aimed at Vestel in advertisements of products technologically superior emphasis on making the one hand, or with them established emotional contact is remarkable. Hidden heroes of adventure and each of the houses they entered Vestronslar children at home, especially as the whole family, to facilitate the life continues.

Saatchi & Saatchi advertising agency of Fine Arts, prepared by the production phase of the scenario of the world-renowned advertising production company in Turkey with Unexpected Productions First Unit worked together once more. Filming in the world who signed many important works were performed, directed by Alexander Kiesl and Steffen Hacker. British film director Simon Coull take images of the production phase, while the British, Germans, and which a hundred people took part in Turks. LED TV character was developed in a process spread over three weeks. Vestrons’un design and film compositing operations for nearly a month in Germany at the Unexpected was performed by the team.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. öfkeli insanlar için bire bir güzel bir set.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂