Çarşamba , Mayıs 5 2021

VELASMOOTH PRO İLE SELLÜLİT TEDAVİSİ VE BÖLGESEL ZAYIFLAMA RADYOFREKANS(RF)+KIZIL ÖTESİ ENERJİ (IR)+VAKUM(NEGATİF BASINÇ)

RF teknolojisi sadece yüzeyel dokularda değil, cildin daha derinindeki yağ dokularında yapısal ve görsel değişiklik sağlar. Metabolizmayı hızlandırarak yağ hücrelerinden sıvı yağ salgılatır, böylece inatçı, sert, lokalize yağ ve selüliti dağıtır. Aynı zamanda ısınan yağ hücreleri kolajeni ısıtmaya devam eder. Kolajen ısınıp uyarılarak hemen o anda bir kontraksiyon oluşturur, bu da daha sonra deri katmanlarının yeniden şekilllenmesiyle devam eden yeni kolajen oluşumunu destekleyerek, daha düz ve sıkı bir ciltle sonuçlanır.

Kullanım amacı:
1)Cilt sıkılaştırma
2-Tüm vücut kontörleme
3-Yüz kaldırma
4-Boyundaki kırışıklığı azaltma
5-Gevşemiş karnı toparlama

Vücut şekillerinden ve kilolarından bağımsız olarak yirmi yaşın üzerindeki kadınlar selülit problemi yaşıyorlar.

Selülit nedenleri; Kalıtım, Hormonlar, Sigara Kullanımı, Egzersiz Yapmamak, Dengesiz Beslenme.

Hedefler;
* Çapta küçülme
* Selülit görünümünde iyileşme
* Vücut şekillendirme
* Cilt sıkılaştırma
* Bölgesel kan dolaşımındaki iyileşme
* Cilt dokusu görünümünde düzelme
* Minör kas ağrılarında rahatlama
Bölgesel incelme ve selülit tedavisinde FDA onayı bulunan cihaz, vakumun mekanik masaj etkisine ek olarak IR ve RF den kaynaklanan ısı, oksijenin oxy-hemoglobinden ayrılmasını hızlandırır. Yağ hücrelerindeki yağ metabolizması hızlanır. Lipoliz sonucunda yağ hücrelerinde depolanan enerjinin kullanılmasıyla hücrelerde küçülme görülür. Hipertermi, oksijenin yayılma gücünü arttırır. Hücrelerde yağ yakılması artar.

Velasmooth Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Bacaklar ve basen,
Üst kol,
Bel yan bölge
Karın bölgesi
Boyun

Velasmooth Ne Sıklıkla Uygulanır ?, Kaç Seansta Sonuç Alınır ?
Haftada 2 kez olmak üzere selülit derecesine göre 8-16 seans olarak önerilmektedir. Selülit derecesi bir veya iki olan birçok hasta 10 seans sonrası memnun kaldıklarını ifade etmektedir. Hatta ilk bir kaç seansdan sonra bile fark gözlenebilmektedir.
Selülit tedavisi sonucu elde edilen sonucun kalıcı olmasını sağlamak amacıyla ayda bir tek seans uygulanabilir. Her bir seans 30-40 dakika sürer. Bu süre uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre artıp azalabilir.

İşlem Sırasında Neler Hissedilir ?
Velasmooth selülit tedavisi veya bölgesel incelme tedavisi yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik oluşur. İşlemden sonra bir kaç saat süren, çalışılan bölgede sıcaklık hissedilir. Hemen işlem ardından günlük aktivitenize başlayabilirsiniz.

Velasmoot ile Selülit ve Bölgesel İncelme Tedavisi Güvenlimidir ?
Velasmooth ile selülit tedavisi esmer ciltler ve bronz ciltlerde bile güvenle uygulanır.

Velasmooth Tedavisine Nasıl Başlayabilirim ?
İlk iş olarak konsültasyon amaçlı bizi arayarak kliniğimizden ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz. Tedaviye başlamaya karar vermenizin ardından uzman doktorumuz tarafından muayeneniz yapılır. Velasmooth yönteminin sizin için güvenli olduğuna karar verdikten sonra selülitlerinizin derecesine veya şikayete sebep olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre sizin için en efektif sonuçları alacak şekilde gerekli seans sayısı ve uygulama sıklığı belirlenir.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. İstikrarlı bir şekilde kilo vermek için, zihninizi metabolizmanızı hızlandırmak üzere eğitir.

  2. babam memur her ay hesap yapar falan sıkıntılıdır yani.çok merak ettim bize faydası olur mu.

  3. Partnerimle uzun süredir birlikteyim. Evlilik konusunda sebebini bilmediğim korkusu var. Beni kaybetmek istemiyor ilişkiyi sonlandırmak istediğimde kabul etmiyor. Bu sorunu nasıl aşağız bilemiyorum. Saygılar yasamsal gelisim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂