ÜNLÜ İŞ ADAMI ZİYA BİNGÖL İNTİHAR ETTİ

Florya’daki Ziya Şark Sofrası’nın sahibi işadamı Ziya Bingöl, işyerindeki odasında intihar etti.

Florya’daki Ziya Şark Sofrası’nın sahibi 2 çocuk babası Ziya Bingöl’ün eşiyle telefonda görüşmek için girdiği iş yerindeki odasından bir el silah sesi duyuldu. Silah sesi üzerine odaya giren restoran çalışanları tarafından başından vurulmuş halde bulunan Bingöl, olay yerine çağrılan ambulansla Yeşilköy’deki International Hospital’a kaldırıldı.

Ziya Bingöl hemen ameliyata alındı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Çevresine yüklü borcu nedeniyle intihara kalkıştığı öne sürülen Ziya Bingöl’ün cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Ziya Bingöl’ün 8 ay önce beyin kanaması geçirdiği, 1998 yılında ise bir oğlunun trafik kazasında yanarak yaşamını yitirdiği öğrenildi. Polis, konuyla ilgili soruşturma başlattı.

ENGLİSH

Businessman, owner of Oriental dining establishment is in the room committed suicide.

Table 2, the owner of the Orient in Greenfinch Ziya Ziya Bingol’s father on the phone with his wife, enters the workplace to meet with a hand gun was heard from the rooms. Upon entering the restaurant, gunshots in the room were shot at by state employees in Bingol, in Yesilkoy International Hospital by ambulance called to the scene was removed.

Bingol, Ziya immediately underwent surgery, but despite all the intervention could not be saved. Attempted suicide because of debt that is installed around the proposed funeral of Zia Bingol was taken to the morgue of Forensic Medicine for an autopsy.

Bingol loss of brain haemorrhage spent 8 months in 1998, is a son died in a traffic accident as she was well. Police, launched a related investigation.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. ülkemizde bu şekilde subliniminal mesajların farkına varılması ve bu şekilde çalışmalar olması gerçekten çok güzel arkadaşlar

  2. cd leri 21 gün dinledikten sonra tekrar dinleyebilirmiyiz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂