TWEEN 2010 İLKBAHAR KADIN VE ERKEK KOLEKSİYONU

Dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttıran Tween, Ajia Hotel’de gerçekleştirdiği muhteşem defile ile 60’lı yılların rüzgarını estirdi… 

Tüm Dünya dev moda markaları ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen defilede İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonunu sergileyen Tween, moda severlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonlarının sergilendiği defile; iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getirdi. Tween’in birbirinden çarpıcı ve özgün koleksiyonlarının yer aldığı etkinliğe yurtdışından pek çok önemli moda profesyoneli de katıldı. ORKA Group’un yurt içi müşterisinin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden gelen 100’e yakın yurt dışı müşterisinin de özel olarak yer aldığı defile, 1 hafta süre ile devam edecek bayii toplantısı ile de eşzamanlı olarak gerçekleştirildi. Defilenin ardından müşteriler, 2010 İlkbahar Yaz koleksiyonundan sipariş vermek adına ORKA Group’un misafiri olarak İstanbul’da ağırlandılar.

ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halidun Orakçıoğlu ve ORKA Yönetim kadrosunun ev sahipliğini yaptığı defilede, Ajia Otel 60’lı yılların konsepti ile adeta yeniden tasarlanarak Tween’e özel çarpıcı bir atmosfer yaratıldı.

ORKA Group Yaratıcı Direktörü Güneş Güner Işık ve dünyanın önde gelen stylisti Alessandro Ferrari’nin danışmanlığında kurgulanan  Tween ‘The Mods’ konseptli defilede 60’lı yılların müziğinin özgür ruhu podyuma taşındı. Tween’in özgün ve öncü ruhundan ilham alınarak tasarlanan özel podyum ve Öner Evez’in çarpıcı koreografisi ile sergilenen Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonu davetlileri adeta büyüledi. Tween İlkbahar Yaz 2010 defilesi için İstanbul’a özel olarak gelen, pek çok ünlü markanın da
defilesinde podyuma çıkan toplam 22 Yabancı ve Türk erkek & bayan manken yer aldı.

Dünya moda başkentlerinde giderek etkinliğini arttıran ORKA Group uluslararası markası Tween, yine bir ilke imza atmış oldu. Tüm dünya moda devleri ile eşzamanlı olarak İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın koleksiyonunu sergileyen Tween, merakla beklenen yeni koleksiyonunu İstanbul defilesinin öncesinde, önce Londra ardından Milano’da tanıtmıştı. Geçtiğimiz Şubat ayında ilk kez Kadın koleksiyonunu görücüye çıkaran Tween, erkek koleksiyonunun yanı sıra Kadın koleksiyonunda da iddialı olduğunu gösterdi.
 
Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın defilesinin ardından başlayan after parti, davetlilere 60’llı yılların müzikleriyle renklenen unutulmayacak bir gece yaşattı.

Tween İlkbahar Yaz 2010 Erkek ve Kadın Koleksiyonu

‘Kolay giyilebilir” tasarım ürünleri yaratarak, dünya modasına yeni bir başlık atan Tween, özgün trend önerileri ve yeni formlar ile sezon modasına farklı bir yorum getiriyor. Modern ve klasik, gece ve gündüz, vintage ve aktüel gibi tezat görünümleri; farklı bir dengede buluşturan Tween İlkbahar Yaz 2010 koleksiyonu, 60’lı yılların ‘The Mods’ akımının etkisiyle dinamik ve enerji dolu…
 
‘Easy Chic (Rahat Şıklık)’  temasını taşıyan Tween Erkek İlkbahar Yaz koleksiyonu 60’ların asi ve genç ruhunu; dinamik ve renkli stilini günümüzce yorumluyor. Tween İlkbahar Yaz 2010, kendi stilini önemseyen, rahat ve genç görünmeyi esas alan modern ve neşeli bir koleksiyon. Ceketler, fit formlar, küçük yakalar, kontrast renkler ve kesimler ile yeniden yorumlanıyor. Takım elbiseler gömlekler yerine vücut formunda renkli ya da degrede t-shirtler ile kombinleniyor. Çizgili ve ekoseli blazer ceketler sezonun öne çıkan ürünleri.
 
Retro desenlerin hakimiyetinde hazırlanan Tween İlkbahar Yaz 2010 Kadın koleksiyonu; mini ya da maxi elbiselerden oluşuyor. ‘The Mods’ akımının asi ve feminen ‘mood’u  Tween Kadın koleksiyonun esin kaynağı.

Canlı renkler, iki renkli desenler ile beyaz, narçiçeği, sarı, gri ve turkuaz koleksiyonun ana renkleri.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Pek çokları mutluluğu insandan daha yüksekte arar, bazıları da daha alçakta…Oysa mutluluk insanın boyu hizasındadır. Konfüçyüs

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂