Türkler iste

Bir tip kongresinde doktorlar tipta gerçeklestirdikleri son gelismeleri anlatiyorlarmis.Ingiliz cerrah çikmis kürsüye anlatmaya baslamis;
-Bir trafik kazasinda bir adamin sadece bir parmagi saglam kalmisti. Biz onu aldik. Ona vücut ekledik. Organlarini, kaslari ekledik. O kadar mükemmel yaptikki çok çaliskan bir insan oldu. 50 kisinin yapacagi isi yapti. 50 kisi issiz kaldi.
Kürsüye Alman cerrah çikmis;
– Biz bir kisinin sadece bir tel saçini bulduk. Ona organlarini ekledik.Kemik ekledik, kas giydirdik. O kadar muazzam yaptik ki çok süper birisi oldu. Çok çaliskandi. 100 kisinin yapacagi isi yapiyordu ve 100 kisiyi issiz birakti.
Kürsüye Türk cerrah çikmis;

– Siz var olan, elle tutulabilir seylere vücut yapmissiniz. Biz daha zor olani yaptik. Bir tik bulduk. Onu aldik, ona uzuvlar ekledik, kemik ekledik, kas yaptik. Bu kisi o kadar çok çalisti ki basbakan oldu. Ve 2.000.000 kisiyi issiz birakti.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. Sigara kullanmıyorum ama bir cok konuda cd dinledim. değişimi gördüm.

  2. Bir insan düşleri doğrultusunda güvenle yol alır ve düşlediği yaşamı elde etmeye çabalarsa, başarıya ulaşacaktır. Doğuştan başarılı olduğunuzu asla unutmayın. H. D. Thoreau

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂