Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / TÜRKİYE'NİN İLK İNTERNET DERSHANESİ:NED DERSHANESİ

TÜRKİYE'NİN İLK İNTERNET DERSHANESİ:NED DERSHANESİ

Öğrenciler dersleri internet üzerinden ve tıpkı gerçek sınıf ortamındaymış gibi görüntülü olarak takip edebildiği Türkiye’nin ilk internet dersanesi faaliyete başladı.

Eğitimde fırsat eşitliği getirmeyi hedefleyen Türkiye’nin ilk internet dersanesi olan neddershane.com.tr, öğrencilerine aylık 20 TL kayıt ücreti karşılığında hizmet verecek.

100.000 soruluk soru bankası da bulunan dershane, öğrenciler yine internet üzerinden sunulan rehberlik hizmetleri de verecek.

Dersanenin kurucusu ve genel müdürlüğünü ise 31 yıllık eğitimci Hikmet Yılmaz üstlenirken, Mehmet Ali Ilıcak da projede Kurucu Ortak olarak yer alıyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Merhaba, Birden fazla ürün aynı dönem içinde dinlenebiliyor mu? Faydası aynı şekilde devam ediyor mu? Teşekkürler

  2. Bir şeye odaklanıp onu çok istediğimizde, günün birinde isteğimizin gerçekleştiğini görünce “mucize” diyoruz. Aslında o gördüğümüz içimizdeki ışığın yansımalarıdır. Bu teknoloji de hem hızlı hem yararlı hem bilimsel olarak o ışıktan yararlanmamıza yardımcı oluyor, “ne istiyorsak o olmamızı” sağlıyor. Bize de o mutlulukla emek veren herkese teşekkür etmek düşüyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
×
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂