TÜLİN ŞAHİN’İN GÜZELLİK SIRLARI

Yerli ve yabancı birçok projede başarılara imza atan Tülin Şahin, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktırıyor. Birçok kadın bu güzelliğin nereden geldiğini merak ediyor ve öğrenmek istiyor. Sıkı durun hanımlar, Tülin Şahin güzellik sırlarınıokurlarıyla paylaşıyor.

Kış ayları nasıl makyaj yapmalıyız?

Kış aylarında derin renkler çok yakışıyor. Bordo, mürdüm, lacivert, petrol yeşili, kızıl kahve gibi yoğun renkler çok hoş duruyor. Tüm bu renkler birbirleriyle de rahatlıkla karıştırarak kullanılabilecek renkler.

Size de çok yakışan kırmızı ruju sürmenin püf noktaları nelerdir?

Önce tüm dudağınızı kırmızı bir kalem ile çizin ve içini de kırmızı kalem ile çizerek doldurun ardından ruju sürün. Sonra fazlalığı bir peçete ile alın. Üzerine toz pudra geçin ve ardından yüzük parmağınız ile kırmızı ruju tekrar sürün. Böylece gün boyunca kalır.

Doğru giyinme nedir, nasıl olmalı?

Doğru giyinmenin en büyük sırrı; artılarınız ve eksileriniz ile oynamak, her zaman yerine ve zamanına göre giyinmektir. Modanın kölesi olmamak önemli. Baştan aşağı marka giyinmek şıklığı garantilemez. Vücudunuzu çok iyi tanımalısınız ve ona göre oynamalar yapmalısınız.

Skinny jean ile hangi tarz ayakkabı giymeliyiz?

Eğer çok uzun boylu değilseniz o zaman “skinny jean”leri babet ile giymeyin. Jean’in rengine yakın bir bot ile giyin.

Sizden saç, cilt ve vücut bakımı konusunda birkaç öneri alabilir miyiz?

Hepsinin sağlıklı olması için mutlaka öncellikle spor yapmak gerekiyor. Ardından cilt ve vücut tiplerine göre kremler kullanılmalı. Ayrıca iyon içeren fırça ile taranınca saçlar ışıl ışıl oluyor.

Günlük beslenme programınız nasıl?

Az ama sık yerim. Günde 3 ana 3 ara öğün olarak beslenirim. İlk kitabımın ismi ‘KRAL, PRENS VE FAKİR’ di. Kahvaltıyı kral gibi öğle yemeğini prens gibi akşam ise fakir gibi yemek. Bunu uygulayıp bir de spor yapınca başka hiçbir şeye gerek kalmıyor.

Hangi sporları yapıyorsunuz?

Aqua gym, power plate, bisiklete biniyorum ve yürüyüş yapıyorum.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Çocuğum için dikkat eksikliği mmtivasyon aldım. Çocuğum şuan çok iyi

  2. İyi kötü bütün duygular açıkca ifade edilmeli. İfade edilmeyen duygular birikerek ruhsal çöküntü yaşatabiliyor. Duygularını ifadede sorun yaşayan insanlar için bulunmaz bir nimet olsa gerek.

  3. Bundan yirmi yıl sonra yapmadığınız şeylerden dolayı, yaptıklarınızdan daha fazla pişman olacaksınız. Demir alın ve güvenli limanlardan çıkın artık. Rüzgarları arkanıza alın, araştırın, hayal edin ve keşfedin. Mark Twain

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂