Teklik Yasası

Teklik YasasıTeklik Yasası

Evrenin  bazı temel  yasaları vardır ve bunlar her zaman değişmez ve düzenli bir şekilde işlerler. Evrenin yasalarını bilmek demek, evrensel güçleri anlamak ve doğru bir şekilde kullanmak demektir. Gerçek bir bilge evrenin yasalarını anlayan ve evrenle uyumlu olarak yaşayabilen  kişidir. Blogumda evrenin 10 yasasını tüm detayları ile bulabilirsiniz ve uygulama örneklerini görebilirsiniz. Bu yasaların büyük bir kısmını ilk kez öğreneceğinizi tahmin ediyorum, bu nedenle bazılarının üzerinde düşünmeniz ve hayatınıza nasıl uygulayacağınızla ilgili pratikler yapmanız gerekecektir. Bu ilk başlarda size zor gelebilir ama denemeye devam edin. Sonuçları beklediğinizden çok daha göz kamaştırıcı olacaktır.

İlk olarak üzerinde durmamız gereken yasa “Teklik Yasası”dır. Evrende herşey bir ve bütündür.  Bizler evrenin enerji alanından ayrı yada kopuk değiliz. Evrendeki bütün enerjilerle bütünüz. Her birimiz bağımsız olarak varız ama hep birlikte bir bütünü oluşturuyoruz. Bunu bir şarkının notaları gibi düşünebilirsiniz. Her bir notanın bağımsız olarak var olduğu ama bir araya gelerek bir şarkıyı oluşturdukları bir evrende yaşıyoruz. Evren bir şarkı ise, bizler onu oluşturan notalarız ve hep birlikte bütünün parçalarıyız.

Teklik YasasıHayatınızda isteklerinizi tezahür ettirebilmeniz için öncelikle teklik yasasını anlamalı ve kaynağa bağlanmalısınız. Bizler fiziksel boyutta tezahür etmiş enerji varlıklarız. Her birimiz  mükemmel ve tamamlanmış bir öze sahibiz. Ancak kendi korkularımızla, sınırlayıcı inançlarımızla ve evrensel yasalara aykırı davranışlarımızla mükemmel olan özümüzden uzaklaşıyor ve bir anlamda kendi sorunlarımızı kendimiz oluşturuyoruz. Hayatınızda istediğiniz bir şeye sahip olmak için yapmanız gereken şey özünüze dönmek ve aslında tamamlanmış bir varlık olduğunuzu hatırlamaktır.  Bizler var olmuş ve varolacak her şeyle bir ve bütünüz. Hiçbir istek bizim dışımızda değil, hiçbir amaç uzaklarda bir yerlerde değil, hiçbir insan bizden ayrı değil…  Eğer kaynağa bağlanabilirsek, bir şey istememize gerek de kalmayacaktır. Sadece isteğimizin zaten bizimle olduğunu hatırlamamız yetecektir.

Evrensel teklik yasasını anladığınız zaman hiçbir şeyin sizin dışınızda olmadığını ve herşeyle aslında bir bütün olduğunuzu da anlayacaksınız. Bu konuda kuantum fiziği alanında yapılmış bilimsel çalışmalar vardır ve bugün kuantum fiziği de “Alan Teorisi” ile tekliğe işaret etmektedir. Evren tek bir enerji alanından oluşmuştur, bu alan ayrılmaz ve parçalanmaz bir şekilde bütündür. Bizler bu alanın bir parçasıyız ve evrendeki bütün varlıklar ile bir bütünü oluşturuyoruz.

Teklik YasasıTeklik yasasını anlamak size ne kazandıracak?

1.) Evrendeki herşeyle bir ve bütün olduğunuzu tam olarak anladığınız zaman, evrendeki herşeyle bağlantılı olduğunuzu ve siz değiştiğiniz zaman tüm evrenin de değişeceğini anlayacaksınız.  Bunu şöyle düşününebilirsiniz, siz evrenle bir bütünsünüz ve evrenin yapısında sizin varlığınız çok önemli. Eğer siz değişirseniz evreni de değiştirmiş olacaksınız.  Siz şifalanınca yani daha sağlıklı, daha huzurlu, daha dengeli ve daha mutlu olunca evrende de bir şeyler değişecek. Kendimiz için yapacağımız her iyi şey,  üreteceğimiz her pozitif düşünce ve eylem evreni de olumlu olarak etkileyecektir. Bu şekilde bütünün daha iyi olmasına bir katkınız olacak.

2.) Teklik yasasını anladığınız zaman aslında sizin tamamlanmış ve mükemmel bir varlık olduğunuzu da anlayacaksınız. Evrende herşey mükemmel bir şekilde işler ve tamamlanmıştır. Bu bütünün içinde kusurlu ya da eksik olmanız mümkün değildir. Hayatınızdaki yoksunluklar, eksiliklikler ve sorunlar aslında sizin oluşturduğunuz şeylerdir. Evrende bolluk ve bereket her yerdedir, eğer hayatınızda kıtlık varsa bu  korkularınızla, sınırlayıcı inançlarınızla veya bilinçaltınızdaki hatalı kayıtlarla sizin evrensel yasalara uygun olarak yaşamamanız sonucunda oluşmuş bir durumdur. Evrende kendini yenileme, iyileştirme ve canlandırma sistemi her zaman işlemektedir. İnsan bedenin de kendisini iyileştirme mekanizması çok etkilidir. Ancak bir türlü iyileşmeyen sağlık sorunlarınızın olması, bu mekanizmanın sizde çalışmaması yine sizin kendi içinizde oluşturduğunuz blokajlar yüzündendir. Teklik yasasını anlayınca, aslında evrenin mükemmel sistemine sahip olduğunuzu  ve buna uygun yaşayınca tamamlanmış halinize geri döneceğinizi de göreceksiniz.

3.) Evrende bir tekliğin olduğunu anlayınca aslında istediğiniz hiçbir şeyin sizden uzak olmadığını, bütün isteklerinizle bir bütün olduğunuzu da fark edeceksiniz. Bir şey istediğiniz zaman dışarıdan size gelecek bir olgu, nesne ya da duygu yoktur. Siz zaten bunların hepsi ile tek bir bütünsünüz. Ancak bilinç durumunuz ve tekliği anlamak yerine çokluk düşüncesi içinde olmanız isteklerinizin sizin dışınızda olduğu inancına sahip olmanıza yol açmaktadır. Eğer teklik yasasını tam olarak anlarsanız bu durum değişecektir. Bir şey istediğiniz zaman size gelmesini beklemeyeceksiniz, zaten sizinle olan bir şeyi fark edecek ve alacaksınız.

Teklik YasasıTeklik yasasını kullanma

Bu konuda yapılabilecek en iyi çalışma her gün 15-20 dakikalık bir zaman diliminde içinize dönmeniz ve kendinize sürekli “ Ben evrenle tekim ve birim” diye tekrar etmeniz olacaktır. Bunu yaparken gerçekten bu tekliği hissetmeye çalışın, tüm dünyayı hatta evreni düşünün. Tüm canlıları, dünyanın başka yerlerini, hayvanları, bitkileri, yıldızları, evreni hissetmeye çalışın. İçinizden ben evrenle tekim ve birim derken gerçekten tek olduğunuzu kalbinizde hissedeceksiniz. Zihniniz sakin ve dingin bir şekilde bu çalışmayı yapın. Bir süre düzenli olarak yaparsanız, teklik yasasını anlamaya daha da önemlisi yaşamaya başlayacaksınız.

 kaynak: www.reikiturk.com

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

 1. ben kullandım ve çok faydasını gördüm çok iyi bir ürün kimlerin emeği geçtiyse ellerine sağlık size de tavsiye ederim

 2. defalarca bıraktım yeniden başladım.son çare bu cd kesinlikle denemeliyim

 3. kendinize güveninizi geliştirin adlıtelkinizi nereyse 21 gündür gece uykuda dinliyorum ve çok fayasını görmeye başladım şu ana kadar hiç kimseye düşüncelerimi ifade edemezken kendi hakkımı savunamazken bu çıkmazdan kurtulamazken birden bire kendi kendimi savunmaya kendi hakkımı aramaya başladım kendimde bunu her hissettiğimde daha çok mutlu oluyor kendime güvenim gittikçe artıyor teşşekkürler ali bey teşekkürler NLP

 4. eşimin biraz yorulunca çok fazla sırt ağrısı oluyor doktor kansızlıktan dedi ilaç verdi ama faydasını görmedi.umarım bu ürünün faydası olur. sırt ağrısı nedenleri

 5. ay sonunu zor getiriyoruz inşaallah faydalı olur cinsel birleşme nasıl olur

 6. Başarı Taktikleri https://t.co/nm4gW39x arapça öğrenme

 7. Bu programa sahib olanlar çok şanslı:) alkol bağımlılığı

 8. Doğal ve fıtri bu uyku sağlıklı hayatın en mühim parçasıdır. Uykumuzu konforlu bir hale getirmiyorsak bu telkini dinlemeyi deneyebiliriz. rusça çeviri

 9. kronik ağrılarımdan kurtulma vakti çoktan gelmişti,bunun için teşekkürler iq ölçümü nasıl yapılır

 10. “Kendiniz olmak” için güven kazanırsınız, An’da yaşar, aklınızdakini söyler, endişe etmeye ve uzun uzun düşünmeye son verirsiniz. Bunun için kesinlikle değer. erkeklerle

 11. Kişisel gelişim kitaplarının yok sattığı bir ülkede, aranan karakteri bulunuz ? subliminal mesajlar

 12. sevgilime alacağım ve çok mutlu olacak eminim:)) erken boşalıyorum

 13. 6 yaşındaki kızımızda alerjik astım var.iyileşmesi için bağışıklık sisteminin güçlenmesi gerekiyor.bu frekansları dinlemenin yaş sınırı var mı.eğer uygunsa alabiliriz. bacak uzatma

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂