Perşembe , Ekim 29 2020

TAMARA PALUMBO’DAN MÜKEMMEL DUDAKLARIN SIRRI

TAMARA PALUMBO'DAN MÜKEMMEL DUDAKLARIN SIRRI TAMARA PALUMBO’DAN MÜKEMMEL DUDAKLARIN SIRRI 100707pirettamaratest01

Cosmopolitan

Nemlendirmenin cildinizde ne denli etkili olduğunun farkındasınız değil mi? Aynı yöntem dudaklarınız için de işe yarıyor. Dudaklarınızı renklendirmeden önce uzmanımızın önerdiği yöntemi deneyerek dolgun, pürüzsüz ve yumuşak dudaklara sahip olabilirsiniz.

Uzman

Ünlülerin makyaj uzmanı, Tamara Palumbo

Hazırlık

Dudaklarınızı göz makyajı temizleyicisiyle iyice temizleyin. Çünkü bu tarz temizleyiciler eyeliner gibi ciltle sıkı temasa geçen ürünleri bile temizlemeye yönelik oldukları için dudaklarınızda hiçbir fazlalık bırakmayacak.

1. Suyla ıslattığınız dudaklarınızı diş fırçası ile 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle hafifçe fırçalayın. Böylece hem ölü derilerden kurtulacak, hem de kan dolaşımını hızlandırarak dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayacaksınız.

2. Dudaklarınızın nemini alın ve önce dudak balm’ı, ardından vazelin uygulayın. Bu iki katman nemin dudaklarınıza hapsolmasına yardımcı olacak. Bu ikiliyi maske gibi 10 dakika bekletin.

3. Dudaklarınızın nemlendiğini hissetiğinizde bir peçeteyle, uyguladığınız balm ve vazelinin fazlasını alın. Böylece renklendirici ürünün dudaklarınıza daha iyi oturmasını sağlayacaksınız.

4. Dudaklarınızın çevresini sulu dudak mürekkebi ile (Çok daha fazla renk içeriyor ve kolay çıkmıyor) belirleyin. Böylece düzgün bir hat ve kalıcı bir sonuç elde etmiş olacaksınız.

5. Ardından aynı ürünle bu hattın içini doldurarak dudaklarınızı renklendirin. Son olarak dudak balm’ı ile rengi sabitleyin. Dolgun ve kırmızı dudaklara sahip olmak işte bu kadar kolay!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

21 yorumlar

  1. Asla mutluluğa giden yol yoktur. Çünkü mutluluğun kendisi yoldur.

  2. iş hayatıyla alakalı pek çok sorunumu bu sayede çözebildiğim için çok memnunum en başlarda faydalı olacağını pek düşünmesem ve “İnanılmaz bir dönüşüm, tek yapman gereken dinlemek” sloganını gerçekçi bulmasam da 21. gün hayatımda nelerin değiştiğini görmek bana sevinç verdi.

  3. Binlerce kilometrelik bir yolculuk tek bir adımla başlar. Çin Özdeyişi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂