Perşembe , Haziran 17 2021

Suda kalma yarışması

Temel, Dursun, Cemal suyun altında en çok kalma yarışması yapıyorlarmış. Dursun 15 dakika, Cemal 10 dakika durmuş çıkmışlar. 10 saat olmuş 20 saat olmuş Temel in cesadi karaya vurmuş. Daha sonra Fadimeye baş sağlığı dilemişler.

-Üzülme diye teselli etmek istemişler.

Fadime: -Önemli değil yarışı kazandı ya önemli olan o demiş.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

 1. Dünyanın bilgisi yine yalnız dünyada öğrenilir, küçük bir odada değil. Jonathan Swift

 2. Boy uzamasına nasıl bir katkısı oluyor ? bu sadece 18 alt yaş grubu içinmi yoksa yetişkinlerdede böylebir etkiye sahip mi ?

 3. Güçlükler, başarının değerini arttıran süslerdir. Moliere

 4. Ali bey, hayal kurmanın geleceğimiz üzerine vurucu etkisini her nekadar söylemlerinizde dinlerken kavrasam da..bir türlü içselleştiremiyorum… çünkü ne görsel ne de beynimde hayal kurmak olgusunu bir türlü başaramıyorum… ne tavsiye edersiniz?

 5. İnsanların hayatlarını kendi çabalarıyla yükseltme yeteneğinden daha cesaret verici bir şey bilmiyorum. Henry David Thoreau

 6. ARCEM BATURALP

  Sigarayı bu mp3′le bırakacağım konusunda çok umutluyum. Kendi kendimizi yıllar boyu zehirledik. Şimdi inşallah bu illetten kurtulacağız.

 7. en önemli görsel organımız olan gözümüz şimdi daha sağlıklı olabilecek!!sonunda erkeği baştan çıkarma

 8. amanı hızla tükettiğimiz bu günlerde, yaptığımız işlerden maksimum performans sağlamak için hızlı ve etkili olmalıyız. Hızlı ve etkili okuma birçok alanda bize yardımcı olacaktır. anti aging ne demek

 9. Kisisel gelişim kitaplarini tercih et nlp mp3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂