Çarşamba , Mayıs 5 2021

Spagetti

Bir doktor, hemsiresi ile bulusmalara baslar. Bu bulusmalardan kisa bir süre sonra, hemsire gelir ve hamile oldudunu söyler. Fakat doktor bu olayi karisinin duymasini istemediginden, hemsireye bir miktar para verir ve italyaya gitmesini ve çocuk dogana kadar orada kalmasini ister.Fakat bebegin dogdudunu size nasil haber verecegim? diye hemsire sorar.
-“Bana hemen bir kart gönder ve arkasina spagetti ” diye yaz.Ben durumu anlarim.
Baska bir açiklama yapmana gerek yok. der doktor.Hemsire parayi alir ve uçaga binip italyaya gider.Alti ay kadar sonra, bir gün doktorun karisi evden arar ve doktora;
– Sevgilim, bugün postadan senin adina avrupadan postalanmi? ilginç bir kart geldi.
Fakat ne anlama geldigini anlayamadim…
Peki karicigim, ben aksama eve gelince sana gerekli açiklamayi yapacagim.der doktor ve telefonu kapatir.O aksam doktor eve geldiginde; karti alir okur ve kalp krizinden oldugu yere düser.Acil yardim ve tibbi müdahelelerin sonunda doktor kendine gelir ve biraz rahatladiktan sonra , karisi karti alir ve okur;

” Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti – ikisi; sosisli, ikisi; sade “.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

8 yorumlar

  1. Başarısızlık, daha zekice başlama fırsatından başka bir şey değildir. Henry Ford

  2. hiç uzmana gitmedim ama bende dikkat eksikliği olduğunun farkındayım.psikolog falan bana göre değil.21 günde bu işide çözerim umarım.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂