SONY ERICSSON’DAN YENİ BOMBA:W8 WALKMAN

Sony Ericsson’dan yeni bomba geliyor!

Sony Ericsson’un yeni akıllı cep bombası, bir zamanların efsanesini Android ile bir araya getiriyor!

Sony Ericsson beklenen efsane ismini internet sitesinden sessiz sedasız kullanıcılarına duyurdu. Android işletim sistemi kullanan akıllı telefon W8 Walkman, bazı Walkman tutkunları tarafından merakla ve heyecanla bekleniyordu.

Görünüş açısından geçen yıl piyasaya çıkan Xperia X8’e oldukça benzeyen akıllı telefonun, Wi-Fi, GPS ve Bluetooth özellikleri de bulunuyor. Sony Ericsson’un Timescape arayüzüyle beraber Android 2.1 işletim sistemi kullanacak olan W8 Walkman’in bu özelliğiyle birçok uygulama ve oyunu çalıştırabileceği düşünülüyor.

Şimdilik Asya ve Pasifik piyasasına hizmet verecek olan telefonun; azur mavisi, metalik kırmızısı ve sembolik turuncu renkleri olacak.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. En kısa sürede etki eden cd ”İş hayatında başarı ve zenginlik”. Hiç başvurmadığım yerlerden iş teklifleri aldım. Olumlu gelişmelere şahit oldum. Mevcut işinizdeki sorunları çözmek için çok faydalı ama ben özellikle iş değiştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

  2. Eşler, aile üyeleri, arkadaşlar, iş ilişkileri vs gibi bir çok konuda faydalı olması sebebiyle hayatımız üzerinde büyük değişimler sağlayabilecek bir telkin. Çok avantajlı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂