Pazartesi , Haziran 14 2021

SONBAHARA HAZIRLIK DİYETİ


Besin maddelerinin ayrıştırılmasına dayanan ünlü Montignac tarzı diyetlerden biri olan bu programla lezzetten ödün vermeyeceksiniz!

 

1. Gün
 
Sabah: 1 bardak çay, közlenmiş biber, 1 adet salatalık ve 1 dilim kızarmış ekmek. Öğle: 1 porsiyon balık, 1 porsiyon yağsız salata.Akşam: 1 porsiyon salata, fırında veya güveçte yağsız türlü sebze (mantar, patlıcan, kabak, taze fasulye, domates, biber ve soğan)Gece: 1 küçük tabak karpuz.
2. Gün
 
Sabah: 1 bardak çay, iki kibrit kutusu beyaz peynir, 2 adet domates. Öğle: 1 küçük tabak karpuz.Akşam: Bol miktarda salata ve 1 dilim yağsız kepekli ekmek.Gece: 1 kase cacık.
3. Gün
 
Sabah: 1 bardak çay, 2 adet haşlanmış yumurta. Öğle: 1 porsiyon salata, mantar sote, 1 dilim light ekmek.Akşam: 1 küçük tabak karpuz, 1 dilim yağsız kepekli ekmek.Gece: 1 kase cacık.
4. Gün
 
Sabah: 1 bardak ıhlamur, 2 kibrit kutusu beyaz peynir, 2 adet biber. Öğle: Çılbır (1 yumurta ve 200 gram yağsız yoğurtla)Akşam: 1 porsiyon salata, 1 dilim light ekmek.Gece: 1 küçük tabak karpuz.
5. Gün
 
Sabah: 1 küçük tabak karpuz, 1 dilim light ekmek. Öğle: 1 porsiyon salata, peynirli omlet. (Peynir 25 gram, 1 yumurta)Akşam: 1 porsiyon salata, 1 dilim light ekmek, 1 tabak az zeytinyağlı fasulye.Gece: 1 kase cacık.
6. Gün
 
Sabah: 1 bardak çay veya ıhlamur, mantarlı omlet (yağsız, 1 yumurta) Öğle: 1 küçük tabak karpuz, 1 dilim light ekmek.Akşam: 1 porsiyon salata, 200 gram biftek.Gece: 1 adet salatalık.
7. Gün
 
Sabah: 1 küçük tabak karpuz, 1 dilim yağsız kepekli ekmek. Öğle: Bol salata, 1 kase yağsız yoğurt.Akşam: Patates salatası (yumurtasız)Gece: 1 kase cacık.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

6 yorumlar

  1. Başarmak için bilgi biriktir ve kendine güven…

  2. tek günlük değil ömür boyu faydalı olabilecek çok anlamlı bir cd, içeriğine ulaşmak için sabırsızlanıyorum alkol tedavi merkezleri istanbul

  3. Ben de cdlerden almak istiyorum ama cdler konusunu tam anlamadım,buradaki her başlık için ayrı cd mi var,çünkü sayfanızda onlarca başlık var.Toplam kaç cd ve nasıl temin edebilirim,gitti gidiyorda satış kapanmış satranç nasıl

  4. “Mış gibi” yapın, sonunda olur…: TED Konferanslarını kişisel gelişim açısından çok önemsiyor, değerli buluyoru… https://t.co/0vlp9hK6 romence güzel sözler

  5. sürekli olarak şartlıyorum kendimi kilo vereceğim diye. ama nedense beslenme kontrolünü birkaç gün sonra elimden kaçırıyorum. bu yöntem beynimi programlamama yardımcı olursa çok mutlu olacağım telkin ile boy uzatma

  6. Dr de hala var mı? ben rastlayamadım sübliminal

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂