Pazartesi , Mayıs 3 2021

SOĞUTARAK İNCELTME YÖNTEMİ: LIPOCRYO

Soğutarak inceltme ve vücut şekillendirme yöntemi LIPOCYRO ile zamanınız sizde, yağlarınız geride kalıyor!

Sabahları aynadan, yazın sahilde etrafınızdan kendinizi saklamak mı istiyorsunuz? İçine girmenize rağmen o sevdiğiniz pantolonu yan simitler fırlıyor diye dolabınızın üst rafında mı bekletiyor sunuz?

Ya o çok paralar vererek aldığınız siluetinizi ortaya çıkaran gömleğiniz ,  türlü yok edemediğiniz bölgesel yağlarınıza kurban mı gidiyor. Artık bir “Oh!” çekme zamanı. Artık Lipocryo zamanı. Sorun tüm diyet ve egzersizlere direnen yağlarınız ise; çözüm Lipocryo yönteminde saklı.

Bölgesel incelme hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı. Lipocryo, 2011 yılının en gözde teknolojisi olarak  ve erkek herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir tedavi yöntemi. Günümüzde uygulanan tüm bölgesel incelme yöntemlerinin aksine Lipocryo ile sonuçlar çok daha kısa zamanda görülüyor.

Isı ve ses dalgaları aracılığıyla yapılan eski usül yağ kırma operasyonlarının etkinliği ve sağlık açısından uygunluğu tartışıla dursun, Lipocryo’nun hedef yağ dokusunu vakumladığı ve uygulama başlığının içine hapsederek dondurduğu  yöntemi sayesinde vücutlar sağlıkla şekilleniyor.

Kolay, hızlı, acısız ve sağlıklı  yöntem olarak şimdiden Avrupa’da birçok seçkin merkezde uygulanmaya başlayan, olumlu sonuçlarıyla adını duyuran Lipocryo, sizi kendinize ait hissetmediğiniz tüm fazlalıklardan kurtarmaya aday.

Lipocryo, vakum özelliği ile, sadece hedef yağ dokusunu kavrayarak diğer çevre dokulara zarar vermeden uygulama başlığının içine hapseder  seçici krioteknolojisi sayesinde kontrollü olarak o bölgenin ısısını alır , böylece soğuğa karşı hassas olan doymuş yağ hücrelerinin elimine olmasına yardım eder.

Yüksek teknolojisi sayesinde bölgesel incelmeye  bir yaklaşım getiren Lipocryo uygulanılan bölgenin deforme olmasını da engeller. Lipocryo ile bölgesel incelme saatlerinizi dahi almıyor, ideal vücut artık hayallerde kalmıyor.

Kısa zamanda uzun süreli bir farklılığa adım atmak Lipocryo  mümkün!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. Engin arkadaşn dediğine aynen katılıyorum.

  2. kronik ağrılarımdan kurtulma vakti çoktan gelmişti,bunun için teşekkürler iş iş iş

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂