Pazartesi , Mayıs 10 2021

SLIQUE İPLE TÜY ALMA YÖNTEMİ İLE YÜZ TÜYLERİNİZDEN KURTULUN!

Slique iple tüy alma aleti ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulun…

Artık yüzünüzü aldırmak  kuaföre gitmek zorunda değilsiniz. Amerika’dan gelen bir aletle artık tüm kadınlar iple yüzlerindeki tüylerden kurtulabilecek.

Hem de bunu  için herhangi bir el becerisine ihtiyacınız yok.

Artık yüzünüzü aldırmak  kuaföre gitmek zorunda değilsiniz. Amerika’dan gelen bir aletle artık tüm kadınlar iple yüzlerindeki tüylerden kurtulabilecek.

Hem de bunu  için herhangi bir el becerisine ihtiyacınız yok.

Slique ile evinizde, kendi kendinize kuaförde iple alınmış  tertemiz, tüysüz ve pürüzsüz bir cilt sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Slique alıp tüylerin olduğu yerde kullanmak.

Kuaföre gidip sıra beklemek ve her seferinde buna ücret ödemek derdinden kurtuluyorsunuz. Slique uzun süre kullanıyor ve yedek ipleriyle birlikte geliyor.

SLIQUE NEDİR?

İple tüy alma çok eski zamanlardan beri kullanılmakta olan bir tüy alma yöntemidir. Bir ipin ilmik yapılıp tüylerin bu ilmikte sıkıştırılarak alınması şeklinde tarif edilebilir. Tüyleri kökünden alır. İple tüy almanın birçok avantajı vardır. Amacına tam anlamıyla hizmet eden bir yöntemdir. Hızlı ve temizdir. Artı, ağda gibi cildi tahriş etmez. Eski sanatların kuşaktan kuşağa geçtiği Asya ve Orta Doğu’da iple tüy alma her zaman tutulan bir yöntem olmuştur.

Son zamanlarda Avrupa ve Amerika’da da moda olmaya başlamıştır. İple tüy alma salonları her yerde açılmaya başlamıştır ve gitgide daha fazla kadın bu yöntemi keşfetmekte ve vazgeçememektedir.

Şimdiye dek iple tüy alma bir tüy alan bir de alınan olmak üzere iki kişi gerektiren bir işlemdi ve bunu ancak bu işi bilen kişiler yapabiliyordu.

Slique(Slik); ipi tıpkı kuaförlerde veya güzellik salonlarındaki profesyoneller gibi ilmik yapan ve bu şekilde kişinin kendi tüylerini almasını sağlayan bir alettir. Slique’in makas benzeri tutma yerlerine bastıkça ilmik olmuş ipin hareket ettiğini görürsünüz. Bir seferinde tek tüy alabilen cımbızların aksine, Slique bir seferinde tam bir sıra tüyü alır.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂