Ana Sayfa / Sağlık / SİVİLCELER İÇİN LİMON MASKESİ

SİVİLCELER İÇİN LİMON MASKESİ

Yüzünüzde sivilceler varsa sıkılaştırıcı etkisi olan limon ile maske hazırlayın. Her sabah uyandığınızda cildinizi dikkatle inceleyin. Büyük bir olasılıkla yeni bir sivilce ile karşılaşabilirsiniz. Yağlı cilt, sivilce ve aknelere davetiye çıkarabiliyor. Bu durumda antiseptik ve sıkılaştırıcı etkisi olan limon ile maske hazırlayın.

Size uygun maske:

 2 limonun kabuğunu soyup kabuklarını 2 çorba kaşığı suyun içinde 3 dakika bekletin. Robotta püre halinde ezin ve canlandırıcı maske olarak kullanın. Temizlenmiş cildinize pamukla sürüp birkaç dakika bekleyin. Ilık suyla yıkayıp havlu ile kurulayın ve ardından günlük nemlendiricinizi sürün.Limonun özellikleri: Sıkılaştırıcı ve mikropları öldürücü özellikler içeren limon, bol su içerdiği için toksinlerin vücuttan atılımını sağlıyor. Zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

ENGLİSH

lemon mask for acne

If you have acne on your face the firming effect with lemon mask ready. Carefully review your skin every morning when you wake up. Most likely you may experience with a new pimple. Oily skin, acne and acne can be inviting to. In this case the effect of antiseptic and firming mask with the lemon ready.

Mask for you:

  Peel of 2 lemons and 2 tablespoons of water shells in 3 minutes. Mashed and crushed in robot use it as a refreshing mask. Cleaned with cotton on your skin and wait a few minutes time. Wash with warm water and dry with a towel, and then your daily moisturizer sürün.Limonun properties: Firming and features the deadly germs lemon, it contains plenty of water for the toxins from the body provides breakthrough. Because there are rich vitamin C protects skin from external factors contribute to the renewal of skin cells.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Tek başımayım. Ama hala birim. Her şeyi yapamam ama hala bir şey yapabilirim. Her şeyi yapamayacağım için yapmayı geri çevirmeyeceğim. Yapabileceğim şeyleri… Edward Everett Hale

  2. Umut olmayan yerde girişimcilik de olmaz! Samuel Johnson

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
×
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂