Ana Sayfa / Sağlık / SISMO FITNESS İLE 10 DAKİKADA TERLEMEDEN, YORULMADAN 230 KALORİ VERİN!

SISMO FITNESS İLE 10 DAKİKADA TERLEMEDEN, YORULMADAN 230 KALORİ VERİN!

SISMO FITNESS Elite ile masaj, gevşeme ve hızlı forma girme, incelme, spor ve kendini yeniden eğitme programlarının çok sayıdaki kombinasyonunu bir araya getirebilecek ve Rekor sayılabilecek kadar kısa bir sürede, kendinizi yeni ve olağanüstü duygularla, rahatlamış hissetmenin benzersiz deneyimini yaşayacaksınız.

SISMO FITNESS sadece 1 metrekarelik bir alanda kendi başına bir ‘’spor salonudur’’. Oscillomologie (Salınım) bedeninizi 10 dakika gibi kısa bir sürede forma sokacak, efor harcamadan spor yapmanızı, sizi güçlendirip kaslarınızın sıkılaşmasını ve bedeninizde olduğu kadar, zihninizi de yüksek seviyede tutacak bir rahatlama hissetmenizi sağlayacaktır.

SISMO FITNESS NEDİR?

Denge platformunun ışığında, Sismo Fitness’in Genel Müdürü Romain Tran ve ekibi 2003 yılında, insan vücuduna saygı duyan, hareketli yeni bir kavram yarattılar: SALINIM. Oscillomologie adı altında patenti alınan hareketli denge platformu böylece doğmuş oldu.

Sismo Fitness yürümenin doğal hareketini yaratarak, kasları uzarken sola ve kasılma sırasında sağa ve tersi olan uzarken sağa ve kasılırken sola şeklinde alternatif olarak kasıp, kasları salındırır ve çalışmaya teşvik eder.

Bağ dokularını, yağlı kısımları ve kasları hedef alarak yağ moleküllerini parçalar ve açar. Sismo Fitness frekansı, hareketin yoğunluğu ve vücudun çalıştırılacak bölgesinin seçilebilmesi imkanını sunar.

SISMO FITNESS İLE ÇALIŞMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Makine üzerinde geçirilen süre zarfında, zamandan kazanç, paradan kazanç ve daha fazla serbest zaman!

Kasların ve kemiklerin ‘’destekli’’ metotla ve yorulmadan güçlendirilmesi, fiziksel kondinasyonun daha da iyileştirilmesi,

Duruşun düzeltilmesi ve iyileştirilmesi, denge duygusunun iyileştirilmesi, propriyoseptif ve vestibüler çalışma sağlanması,

Osteoporozla, idrar tutamamayla ve kabızlıkla savaş,

Kan dolaşımının düzenlenmesi, bacaklardaki şişliğin iyileştirilmesi, varislerin önlenmesi,

Bağ dokusunun teşvik edilmesi, selülit ve vücutta su tutulmasıyla savaş,

Kasların sıkılaştırılması, kalori yakılması, incelme, masaj, gevşeme,

Yaşlılık etkilerinin önlenmesi…

İLETİŞİM: www.perizamed.com

VİDEO İÇİN TIKLAYIN


Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Her şey kendi benzerini çeker. Bir insan daima kendisiyle karşılaşır ve kendisini seçer. Her şey mükemmelen onun bilinç düzeyine karşılık gelir. Dreamer

  2. Yeteri kadar nedeniniz varsa, her şeyi yapabilirsiniz. Jim Rohn

  3. Bir yere ulaşmanın ilk adımı, olduğumuz yerde kalmayacağımıza karar vermektir. John Morgan