Çarşamba , Haziran 26 2019
Ana Sayfa / Sağlık / SIRT BAKIMININ İNCELİKLERİ

SIRT BAKIMININ İNCELİKLERİ

Sırtınıza her mevsim özel ilgi göstermeniz gerekir. Yazın güneş ışınlarından etkilen cildinizde lekeler oluşabilir; kışın nemsiz kalan cildiniz kuruyabilir.

Kadife gibi pürüzsüz ve yumuşak bir sırta sahip olmak istiyorsanız önerilerimize göz atın!

Banyo sırasında sırtınızı hafifçe fırçalamak faydalıdır. Cildinizdeki ölü derilerin temizlenmesine, yağ birikmiş gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Bu işlem için mutlaka yumuşak bir fırça kullanmalısınız.

Uzun saplı doğal lifler vücut temizliği için idealdir. Sert dokulu keseler cildinizin yıpranmasına neden olur.

Tüm cilt tiplerinde sırt derisinin yağ oranı genellikle yüksektir. Siyah nokta, küçük sivilce gibi sorunlar görülebilir. Yağ oranını dengelemek ve cildinize kadifemsi yumuşaklık sağlamak için tanecikli arındırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Deniz tuzu, çilek, üzüm çekirdeği, limon kabuğu gibi içeriklere sahip hazır peeling ürünleri sırt bakımı için en uygun ürünlerdir. Hoş kokuları ve nemlendirme özelliğiyle pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Sırtınızı nemlendirmek için banyo sonrası krem ya da bebe yağı sürmeyi ihmal etmeyin. Cildiniz hafif nemliyken sürmek daha yüksek etki göstermesini sağlar.

Özel davetlere katılırken sırt dekoltesi olan bir kıyafet giyecekseniz sırtınıza simli vücut pudrası uygulayabilirsiniz.

ENGLİSH

Must pay special attention to your back every season. The effect of sunlight on your skin type spots may occur; remaining dry winter can dry your skin.

Smooth and soft as velvet to back if you want to have look at our suggestions!

Bathrooms are useful during your back gently brushing. The removal of dead skin on your skin, helps remove fat that has accumulated in pores. For this operation, you should always use a soft brush.

Long-stemmed is ideal for cleaning natural fiber body. Wear your skin causes Soft-textured sac.

All skin types are usually high in fat in the skin of the back. Black dots, small problems such as acne can be seen. To compensate for fat and your skin velvety softness to provide granular purifying products, you can choose.

Sea salt, strawberries, grape seed, lemon peel peeling products such as ready with the content most suitable for back care products. Pleasant scent and smooth skin with moisturizing properties allows you to have.

Cream to moisturize your back after bath or baby oil, do not forget to drive. Your skin is slightly damp when you take more high-impact display provides.

When you participate in special occasions is a dress to wear low-cut back, you can apply powder body with your back now.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

7 yorumlar

  1. Aşk,ovaları kaplamış olan çok büyük ordulara benzer. Daha dün bütün görkemiyle orada dururken bugün bakarız, yerinde yeller eser. Montherland

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by