Cumartesi , Temmuz 31 2021

SİMLİ MAKYAJ YAPMANIN TEKNİKLERİ

 

Sim kullanmak, artık sadece gecelere özel değil! Gündüz de istediğiniz gibi, simli makyaj yapabilirsiniz. Simi kullanacağınız alanları ve tekniklerini bilirseniz, çok güzel görünebilirsiniz.

Makyaja başlamak için, öncelikle nemlendirici sürün. Ardından simin cildinize yapışmasını kolaylaştırmak için, hafifçe bir fondöten sürün. Gözkapaklarında simlere bir zemin oluşturma ihtiyacı olacaktır, bunun için ince bir kat kapatıcı kullanın. Frambuaz rengi bir jel allık veya sıvı yanak renklendiricisi, cildinize hafifi canlı bir renk verecektir.

Yanaklarınıza ve şakaklarınıza, geniş ve yumuşak bir fırçayla, kaymaksı pembe tonunda pırıltılı bir pudra uygulayın. Fırçayı bu bölgede istediğiniz etkiyi yakalayana kadar gezdirin. Her zaman az miktar kullanarak başlayın. Eklemek hep daha kolaydır.

Gözleriniz için, gözlerinizin üzerine açık yeşil veya tercih ettiğiniz tonda bir far sürün.  Bu farın krem far olması işinizi kolaylaştıracaktır. Sonra parmağınızla farı yedirin. Ardından küçük bir fırça yardımıyla gözkapağınıza bir miktar sim ekleyin. Simlerin yerine oturması için, fırçayı iyice bastırmalısınız. Eğer toz farı tercih ettiyseniz, simin gözkapaklarınıza yapışması için, hafifi nemli bir fırça kullanmanız gerekecektir. Fırçayı kısa, sıkı darbelerle kullanın.

Makyajınızı tamamlamak için, dudaklarınıza geçin. Rujunuzu yumuşak tonda bir parlatıcıyla tamamlayın. Doğal çok parlak dudak parlatıcıları, bu tarz makyajla iyi kontrast oluşturur. Daha güçlü bir etki yaratmak istiyorsanız, parlatıcınıza da sim ekleyebilirsiniz.

Sim kullanırken bilmeniz gerekenler:

Bazı göz doktorları, sim göze kaçtığı takdirde, taneciklerin yüzeyi çizebileceğini ve retinaya zarar verebileceğini belirtmektedirler.

Eğer gözünüze bir sim tanesi kaçarsa, tane su ile akıp gidene kadar, ılık suyla gözünüze nazikçe su çarpın. Mümkün olduğunca gözünüzü kırpmaktan ve ovuşturmaktan kaçının. Bu hareket göz yüzeyinin çizilmesine neden olabilir.

Toz sim kullanırken, dağınıklığı azaltmak için, sim kavanozunun içinden almak yerine, düz bir zemine ya da kağıt mendil üzerine serpilmiş az miktarda sim ile çalışmak daha yararlı olacaktır.

ENGLİSH

Sim to use, now is not only special to the night! Daytime as you want, now you can make up with. Simi areas and techniques to use if you know, you can look very beautiful.

To start to make up for the first moisturizer crawl. Then paste it to your skin to facilitate Simin, a foundation slightly creepy. Will need to create a floor eyelids now, this is a thin layer of concealer to use. Raspberry color gel or liquid blusher cheek color, skin color will give you a vivid light.

And your cheeks to your temples, large and soft brush, apply powder kaymaksı a glittering in shades of pink. Brush in this area until you visit the capture effects. Start by using a small amount each time. Is always easier to add.

For your eyes, open your eyes on the green or you prefer a ton creep far. This is far far the cream will facilitate your work. Then eat the shadow with your finger. With the help of a small brush, then add sim gözkapağınıza amount. Now for the place, you should brush thoroughly suppressed. If you prefer powder shadow, Simin for adhesion , light will need to use a damp brush. Brush short, firm strokes with the use.

To complete your makeup, your lips move. Complete your soft toned lipstick with a gloss. Natural high-gloss lip gloss that this make-up style creates a good contrast. If you want to create a more powerful effect, now you can add to your gloss.

Now you need to know about how to use:

Some eye doctors, now the eye-and-run case, particles may scratch the surface and may damage the retina are indicated.

If your eye is a sim of them fled, one flowing with water until the water gently with warm water, multiply your eye. And rub your eyes as possible to avoid cropping. This movement may cause the eye surface to draw.

When using powder now, to reduce clutter, now from within the jar, instead of tissue paper on a flat surface or scattered in small quantities would be more useful to work with now.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

 1. Her işte en çok ihtiyaç duyulan şey: yaratıcılık. Eğer yaratıysan bir kariyerin vardır , ama monoton işe gidip geliyorsan kariyer hayaldir.

 2. ali beyin mardinde bir seminer vermesi için birlikte bir çalışma yapalım lütfen

 3. Normalde kişisel gelişim kitaplarını sevmem de okumam da ama elimde kardeş kıskançlıgina ilişkin bi kitap var güzel Elifi daha iyi anlıyorum

 4. kişisel gelişim kitaplarının amk.okumak zorunda kalınca küfür ettim napiyim. beyin testi

 5. MEBRUKE NEVBAHAR

  işe yararmı acaba ben tam bir sigara bağımlısıyım fotografik hafıza testi

 6. @ahmetdurul Hiçbir kişisel gelişim kitabının faydası olmaz!!.. Sahibine bile.. Maddi açıdan çoğaltır belki ama maneviyat düşük kalır, baki.. ön sevişme nedir

 7. sürekli hasta olan ve hastalık hastası olarak bilinen birine bile bir umut:))) kumar bağımlılığı testi

 8. Himmm… Guzel bir kisisel gelisim kitabi. Herkese lazim. ‘:59 Saniye. Azicik dusunun cok seyi degistirin.’ https://t.co/d6tqOJXk культурист

 9. Kişisel Gelişim İçin İlham Veren Son Ders… https://t.co/OvxsNdQB @youtube aracılığıyla vajinaya giriş anı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂