SİHİRLİ MAKYAJ TÜYOLARI

Yüzümüzü olduğundan daha ince göstermek, burnumuzu daha küçük, elmacık kemiklerimizi daha çıkık, dudaklarımızı daha belirgin göstermek için küçük hilelere başvurabiliriz. İşte yüzünüzde sihir etkisi yaratacak makyaj tüyoları…

Yuvarlak Yüzler
Kavisli kaşlar yüzünüzün daha az yuvarlak görünmesini sağlar. Kaş yapınız destekliyorsa, mutlaka kavisli şekli tercih edin. Yuvarlak ya da çok ince alınan kaşlar yüzünüzün daha yuvarlak ve geniş görünmesine neden olacaktır.
Kaşlarınıza kavisli şekil vermek için kaş boyama kalemlerinden ya da jel göz farlarından yardım alabilirsiniz. En doğal görünümü yakalamak istiyorsanız kaş renginize yakın tonlarda renkler tercih edin. Özellikle beyaz tenli kadınlar; siyah yerine kahverengi tonları tercih etmelidir.
İnce Uzun Yüzler
Eğer uzun bir yüze sahipseniz makyaj yaparken allık kullanımında dikkatli olmanız gerekiyor. Yanaklarınızın kenarlarına doğru allık sürerseniz yüzünüz daha uzun görünecektir. Bu nedenle allığı yüzünüzün tamamına değil sadece elmacık kemiklerinizin üzerine sürmelisiniz.En doğru allık sürme yöntemi için gülümseyin ve çıkık duran elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın.
Köşeli Yüzler
Köşeli yüze sahipseniz yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak için doğru renk tonunda allığa ve doğru noktalara vurgu yapmaya ihtiyacınız var.
Allığı elmacık kemiklerinize ve şakaklarınıza uygulayarak köşeli yüz görünümünü hafifletebilirsiniz.
Büyük Burun
Burnunuz istediğiniz kadar küçük değilse sadece üzerine ince bir çizgi halinde allık sürün. Kenarlarına allık sürmek burnunuzun daha büyük görünmesine neden olacaktır.
Aşırı Belirgin Elmacık Kemikleri
Özellikle zayıf kadınlarda elmacık kemikleri aşırı çıkık görünebilir. Elmacık kemiklerinizin görüntüsünü yumuşatmak için allığı önce yukarıya sonra kulaklarınıza doğru sürün. Yukarı aşağı hareketlerle allığı iyice yayın.
Geniş Alın

Alnınız dar daha göstermek istiyorsanız mat görünümlü pudra ya da fondöteni saç çizginiz boyunca sürün. Üzerinden cilt renginizden bir ton koyu bir allıkla hafifçe geçin. Ellerinizle saçlarınıza doğru dağıtarak doğal bir görünüm kazandırın.

ENGLİSH

magic makeup tips

To show our face is thinner, smaller than our noses, our more prominent cheekbones, lips to show more pronounced in our little tricks we can apply for. Will create a magical effect on your face make-up tips in the MSN Women!
Round Faces
Arched eyebrows makes your face look less round. Make eyebrow if supported, must choose a curved shape. Round or received very thin eyebrows will show your face is more rounded and wide.
To shape your eyebrows arched eyebrow pencil painting of the gel or eye shadow can get help from. If you want to capture the most natural brow color close to your appearance in tons of colors choose. Especially white-skinned women, black and brown tones instead should be preferred.

Long Thin Faces
If you have a long face make-up when you need to be careful in the use of rouge. When you drive toward the edges of your cheeks blush your face will appear longer. Therefore, not only for your entire face blush on your cheekbones blush driving method for accurate sürmelisiniz.En smile on your cheekbones and prominent standing apply.

Square faces
If you have square face expression on your face to soften and blush in the right color tone you need to emphasize to the right spot.
Your cheekbones and temples Blush is applied to the appearance of the square face can alleviate.

Big nose
If you’d like your nose is not so small if only a thin line on the blush creep. Rouge edges will cause your nose looks larger.

The obvious extreme Elmacık Chews
Poor women in particular may appear prominent cheekbones too. To soften the image of your cheekbones after blush up to your ears right before the crawl. Scroll up and down thoroughly with running blush.

Received wide

If you want to narrow your show be more dull-looking powder foundation or crawl along your hairline. Skin over a blush color with a slightly darker shade of your move. By distributing a natural look to your hair with your hands to Give.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. Şu ana kadar başarılan harika şeyler, içlerindeki bir şeyin koşulların üstünde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. Bruce Barton

  2. Ne kadar güzel konular işlenmiş böyle. mp3telkin.com ekibini yürekten kutluyorum…

  3. mp3telkin’i kuzenimden duydum,inceledim.süper konular var.öfke kontrolü ablama gerekli:)tavsiyede bulunabilirim. telkinler

  4. kişisel gelişim kavramı olmayanlardan uzak durun “ben önceden de yapamamıştım” e sen önceden altına da yapıyordn #birdost sinavda basarili olmak icin dualar

  5. İçsel sorunlarda ilaç tedavileri yerine bunların kullanılması daha faydalı çünkü ilaçlar bi işe yaramıyor ingilizce öğreniyorum

  6. 2012 de en fazla üzerinde durulan ve hep iyi geri dönüşümler yaşanan bir konu zihinsel programlama.Sadece belli konular üzerinde değil hayatımızın her alanında kullanılabilir olması ve özellikle diğer desteklere nazaran herhangi bir yan etki taşımaması çok güzel.. http://www.haydardümen.com

  7. Genç Mühendislere Kişisel Gelişim Semineri mp3 png

  8. ablam için gerekli,çok gergin biri beyin testi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂