Ana Sayfa / Güzellik & Bakım / SEYRELMİŞ SAÇLARA MÜKEMMEL ÇÖZÜM!

SEYRELMİŞ SAÇLARA MÜKEMMEL ÇÖZÜM!

Herkes senede bir veya iki kez saç dökülmesi problemi yaşayabilir. Genetik yatkınlık, ilaç kullanımı, stres gibi nedenlerden dolayı oluşan yoğun saç dökülmesi ise önlem alınmadığı takdirde, saç hücrelerinin ve köklerinin zayıflamasına, zamanla da ölmesine yol açar. Zayıflayan saçlar zamanla dökülür ve kellik oluşur. Erkeklerde daha sık karşılaşılan yoğun saç dökülmesiyle birlikte; özgüven kaybı ve depresyon gibi çeşitli olumsuzluklar da yaşanır. Saç fiberleri adı verilen yeni bir ürün sayesinde şimdi erkekler saniyeler içerisinde daha gür görünümlü saçlara kavuşulabiliyor. Lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş saç fiberleri statik elektrik ile saç tellerine tutunuyor, özel sabitleyici spreyiyle de rüzgar ve yağmur gibi olumsuz etkilere karşı dayanıklılığını koruyor. Tamamen doğal yapıda olan saç fiberleri, içeriğindeki keratin sayesinde de saçları besleyici özellik gösteriyor. Geniş renk seçeneğiyle her saç rengine uyum sağlıyor ve doğal saçtan asla ayırt edilemiyor. Pahalı ve zahmetli yöntemlerle kıyaslandığında büyük avantaj sağladığından, saç fiberleri erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Mirage Saç Topiği 25 gr. 2,5 Aylık Kullanım Ekonomik Boy

Canınızı sıkan dökülmüş ve seyrek saçlarınızın  görüntüsünden saniyeler içinde kurtulmak ister misiniz? Sağlıklı, pratik ve dayanıklı bir çözüm arıyorsanız; Mirage tam size göre!

Mirage; lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş toz keratinlerden yani saç fiberlerinden oluşmaktadır.

Dökün, tarayın ve saniyeler içinde gençliğinize geri dönün!


Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Fiberler
;
ileri lazer teknolojisi kullanılarak kesimi yapıldığı için çok ince mikronize boyuttadır. Bu teknolojik üstünlük sayesinde saç diplerine asla çökme yapmaz, saç telleri ile kolayca bütünleşerek saçlarınızı saniyeler içinde kalınlaştırıp ve dolgunlaştırmaktadır.

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Fiberler, son derece güvenli ve sağlıklıdır. Saçın ana maddesi olan %100 doğal keratin proteinlerinden oluşmaktadır. Amerika ve Avrupa’da doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. FDA (Amerika İlaç İdaresi) ve TC Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Fiberler statik elektik ile yüklenmiştir. Yağmurdan sudan rüzgardan asla etkilenmez ve sizi asla yarı yolda kesinlikle bırakmaz. Geniş renk seçeneği sayesinde saç renginize uyum sağlar. Saçlarınıza tamamen tutunarak yakın mesafeden bile doğal bir görünüm sunar.  Fiberler yani keratin lifleri, sadece sabun yada şampuan ile yıkandığında yok olur.

Lazer teknolojisi kullanarak oluşturulan micronize boyuttaki keratin lifleri saçınızın doğal rengiyle % 100 uyumludur.

Kullanımı:
Saçınızı tamamen kuruttuktan sonra saçınızın seyrelmiş bölgesinin üzerine Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Fiberleri sallayarak serpiştirin. Tarakla yada elinizle şekil verdikten sonra Mirage Sabitleştirici spreyle dayanıklılığını arttırın.

Mirage Fiber Hold Sabitleyici Sprey 120 ml

Doğaldır.
Alkol içermez.
Maksimum dayanıklılık sunar.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

24 yorumlar

  1. İlişkiler tek taraflı değil. Duygu ve düşünceler karşılıklı olduğu zaman daha güzel olur. Demek ki bu cd’yi hepberaber dinlememiz gerekiyor.

  2. online satış için yönlendirildiğim alışveriş sitesinde,eski erkek arkadaşınızı unutun adlı cd satılmıyor.bu cd yi nasıl satın alabilirim. teşekkürler

  3. Burada göz bozukluğunun derecesinin bir önemi var mıdır?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.