Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / SENİ GİZLİCE ÇEKMİŞLER MSN VİRÜSÜ

SENİ GİZLİCE ÇEKMİŞLER MSN VİRÜSÜ

Son zamanlarda sık sık karşılaştığımız msn virüsleri yaratıcıları tarafından geliştirilen ve sürekli isimlerini  değitişrerek internet ortamına yaydıkları için bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası haline gelmiş durumda…bu günlerde ise ” seni gizlice çekmişler ” adında dosya yollamaya çalışan bir virüsten bahsedecegiz ..

Bu iletiyi gördüğünüz anda silin ve aynı zamanda engelleyin çünkü bilgisayarınızı bir süre sonra kullanılmaz hale getiriyor ve daha tehlikeli sonuçlarada yol açabiliyor bu yüzden seni gizlice çekmişler gibi bir ileti alırsanız asla cevap yazmayın hemen o kişiyi listenizden engelleyerek silin

Virüs nasıl bulaşıyor ?

İleti penceresi açıldığında her hangi bir şey yazdığınızda virüs bilgisayarınıza hemmen bulaşıyor…

ve bulaştığında sizin msn listenizdeki kişilere otomatik olarak ileti gönderiyor eğer o listenizden herhangi biri virüslü iletiye cevap yazarsa yada kabul ederse onun listesindekilerede size neler olduysa aynı şekilde o kişiye de oluyor ..

Size önerimiz kesinlikle bilmediğiniz kişilerden dosya yada kamera kabul etmeyin e mazallah ciddi zararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz bizden söylemesi ….

ENGLİSH

Recently we have often encountered msn viruses by creative development and continuous değitişrerek names across the internet for computer users fearful dream has become a case … and in these days “you had secretly taken” by the name of the file trying to send a virus bahsedecegiz ..

When you see this message, delete the block and at the same time because after a while your computer is not used to make and more dangerous can cause sonuçlarada so secretly you like they never receive a message Do not reply to that person immediately and delete the block your list

How do viruses spread?

Message window is opened, any old thing … when you are infected with viruses to your computer hemmen

and infected automatically when you send messages to people on your msn list is if you reply to that message from your list any infected or if the author agrees that what happened listesindekilerede in the same way if that person is going to ..

Our proposals do not know the people you absolutely do not accept files from the camera or face serious damage can e mazallah to tell us ….

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. FİLİZ DESTAN

    “Mucizeler olur ve mucize olduğunun farkına varmazsan mucizeler ölür.” B. Sırmatel

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.