Çarşamba , Haziran 26 2019
Ana Sayfa / Sağlık / SEDEF HASTALIĞI İÇİN SAPARNA KÖKÜ

SEDEF HASTALIĞI İÇİN SAPARNA KÖKÜ

Saparna vücudu toksinlerden arındırır. Sedef gibi cilt hastalıklarına şifa olarak saparna çayı içilmesi, geçmişi çok eski zamanlara uzanan bir uygulamadır.

MALZEMELER:

250 ml su

2 tatlı kaşığı kuru saparna kökü

HAZIRLANIŞI:

Saparnayı kapağı kapalı bir kaptaki suda  10 dakika kaynatıp süzün. Günde 750 ml için. Yahut yarım tatlı kaşığı sıvı saparna özünü yarım bardak sıcak suya karıştırın, günde 3 defa aynı karışımı hazırlayıp için.

ENGLİSH

psora
Sarsaparilla body is free of toxins. The healing of skin diseases like psoriasis sarsaparilla tea to drink, the past is an application that extends to very ancient times.

Materials:

250 ml water

2 teaspoon dry sarsaparilla root

Preparation of:

The cover in a closed container sarsaparilla 10 minutes in the water to boil and then strain. To 750 ml per day. Or half a glass of half teaspoon of liquid hot water to mix the core sarsaparilla, 3 times a day to prepare and for the same mixture.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Başarısızlık, daha zekice başlama fırsatından başka bir şey değildir. Henry Ford

  2. Şu ana kadar başarılan harika şeyler, içlerindeki bir şeyin koşulların üstünde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. Bruce Barton

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by