Çarşamba , Temmuz 15 2020

SEDA DİKER-ASLINDA GİDEN ERKEK YOKTUR

SEDA DİKER-ASLINDA GİDEN ERKEK YOKTUR SEDA DİKER-ASLINDA GİDEN ERKEK YOKTUR aslndagidenerkekyoktur

Arka Kapak

Gerçek ve unutulmuş dişilik bilgilerini öğrenmeye çalışan kadınların değişim öyküleri…

“Kaybetme korkusu, bize ilişkilerimizde hata yaptırır. Erkeği olduğu gibi kabul etmemizi engeller. Kalbimizi ona tam olarak açamayız. Ne kendimizi ne de erkeği gerçek anlamda sevmeyi bilmiyor oluruz. Herhangi bir erkek hayatımıza girdiğinde, hemen duygusal boşluklarımızı doyurması için beklentiler oluştururuz. Ve bunları bize vermediği zaman, ya ona tutunur ya da terk eder uzaklaşırız. Onu görmediğimiz, haber almadığımız zaman acı çeker, şüphe duyarız. Güvenemeyiz.”

 • Gerçek dişi etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır! O’nun hayatından hiçbir erkek gidemez. Gitse bile bir süre sonra geri gelir. Ancak burada önemli olan, kimin geldiği değil, kiminle gerçek ve kalpten bağ kurulabildiğidir.
 • Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi, derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek, bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz!
 • Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması, oluşturduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz!
 • Gerçek bir dişi, gücünü sadece anne rolünden değil, sevgili rolünden alır. Gerçek dişi, alır, vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine, büyümesine izin verir.
 • Siz dişi bir kadın olur, bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz, en cimri erkek size cömert, en çapkın erkek size sadık olur!
 • Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı, kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey, özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur.
 • Tantra: Cinselliğin 4 boyutu ve 4 seviyede orgazm! G noktası pek çok uzman tarafından hâlâ tartışıladursun, kendini keşfedebilen kadınlar artık G noktası orgazmını rahatlıkla yaşayabiliyorlar!Yazar:seda dikerSayfa Sayısı: 230
  Dili: Türkçe
  Yayınevi: destek yayınları

YORUMLAR

HER KADIN MUTLAKA OKUMALI
Çok güzel bir kitap. erkeklere şöyle davranın böyle davranın diye bişey ummuştum almıycaktım ama öylesine almıştım. ama yanılmışım çok güzel bilgiler var içinde ve akıcı. bir solukta okudum tekrar okuycam 😀

Beğendım
çok güzel bir kitap farklı hayatlardan alıntılar var kadın erkek ilişkilerinde kadınların ne düşünce ve davranışa sahip olduklarında karşıdan gelecek tepkiler ve ilişkinin gidişatı, çalkantıları yazıyor, ve başımıza gelen olayların aslında bilinç altımıza yerleştirdiğimiz düşüncelerden kaynaklı olduğu vurgulanıyor. Kendimde eksik yanlarımı gördüm diyebilirim sıkıcı bir kitap değil 2 günde bitirdim =)


Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

 1. Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol. (Be as quiet as a book, when you are with the ignorant.) Mevlana Celaleddin-i Rumi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂