Perşembe , Temmuz 16 2020

SAMSUNG’DAN YENİ BOMBA;WAVE 723

Samsung’un yeni bombası Wave 723 oldu!

Samsung’un yeni Wave modeli 723’ün özellikleri açıklandı… İşte Bada işletim sistemli son canavar.

Samsung’un, Bada işletim sistemi kullanacak telefonu Samsung Wave 723’ün özellikleri belli oldu. Bada’yı bilmeyen okuyucular için Samsung’un Linux tabanlı bir işletim sistemi olduğunu ve Samsung Wave serisinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Telefonun 3.2 inç’lik Süper AMOLED LCD ekranı ve 802.11n kablosuz alıcısı bulunuyor. 5 megapiksellik LED flaşlı kamerasının yanında telefon, Bada işletim sisteminin 1.1 sürümünü kullanıyor. Bada 1.1’in en önemli özelliklerinden biri, üretilen uygulamaların birçok değişik çözünürlüklü Bada kullanan cihazda rahatça çalışacak olması.

Bada 1.1 kullanan Samsung Wave 723’ün piyasaya ne zaman çıkacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı henüz belli değil.

ENGLİSH

Samsung’s new bomb was the Wave 723!

Wave model of Samsung’s new features were announced 723’ün … Bad to the operating system at work last monster.

Samsung’s Bad to the operating system to use certain features of the phone was the Samsung Wave 723’ün. For readers who do not know Bada’yı Linux-based operating system that Samsung and Samsung may have been used in the Wave series.

3.2-inch AMOLED LCD screen super phone and 802.11n wireless receiver is located. 5 megapixel camera with LED flash next to the phone, Bad to the operating system version 1.1 is used. Bad to the 1.1 one of the most important features, produced many applications in different devices using Bada resolution is to run smoothly.

The Samsung Wave 723’ün 1.1’s bad when the market will be or how much of the price is not yet clear….

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. Yaptığınız şeyler için duyduğunuz pişmanlık zamanla geçer; ne var ki, yapmadığınız şeyler yüzünden duyulan pişmanlığın çaresi yoktur. Sydney J. Haris

  2. İnsanoğlu için en kutsal ibadet; çalışmak,doğruluk ve insan sevgisidir. Hacı Bektaş-i Veli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂