SAMSUNG GALAXY S 3 HAKKINDA HERŞEY!

Galaxy S III hakkında tüm bildiklerimiz!

Samsung’un 2012’de patlatacağı son Android bombası Galaxy S III hakkında tüm bilinenler burada!

Efsaneleşen Galaxy S’in ardından güçlü işlemcisi, başarılı kamerası ve ince yapısıyla 2011’de büyük başarı yakalayan Galaxy S II’nin devamı olacak bir cebin, 2012’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Galaxy S III hakkında herhangi bir resmi duyuru henüz yapılmadı, ancak Samsung’un geliştirmekte olduğu yeni Exynos işlemci çekirdeklerinden biri muhtemelen Galaxy S III’e ait olacak.

Galaxy S III’ün en az iki çekirdeğe sahip olması bekleniyor. Ancak dedikodulara göre cep, dört çekirdekli de olabilir.

İşlemcisi: Sonraki jenerasyon Samsung Exynos 4412 çipsetinin detayları, geçtiğimiz Kasım ayında ortaya çıkmıştı. Birimin dört çekirdekli 1.5GHz işlemciye sahip olduğunu öğrenmiştik.

Android üreticilerinin çekirdek sayısıyla övündüklerini düşündüğümüzde, Galaxy S III’ün dört çekirdekli olması beklenebilir. Eğer dört çekirdekli olmazsa, Galaxy S II’nin işlemcisinden yüzde 30 daha verimli ve daha hızlı çift çekirdekli Exynos 4212 kullanılabilir.

İşletim sistemi: Bu konuda da kesin bir bilgi yok, ancak cihazın 2012’nin ikinci çeyreğinde çıkacağını ve bu dönemde Samsung’un Galaxy S II için Android 4.0’ı test ediyor olacağını düşündüğümüzde, cebin Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelecek olması kesin gibi.

Galaxy S III’ün Samsung’a ait TouchWiz kullanıcı arayüzüyle gelmesi, böylece Galaxy Nexus’un “stok Android 4.0” arayüzünden farklı bir arayüze sahip olması bekleniyor.

Bellek: Bu konuda elimizde bir bilgi bulunmuyor, ancak tahminimiz Galaxy S III’ün 1GB belleğe sahip olacağı yönünde.

Çıkış tarihi: Galaxy S II’nin ilk olarak Nisan 2011’de piyasaya sürüldüğünü düşündüğümüzde, Galaxy S III’ün de 2012’de aynı zamanlarda ortaya çıkması muhtemel.

Ekran: Galaxy S II 4.3 inç’lik dev bir ekranla geliyordu. Ancak daha sonra daha dev bir ekrana sahip HTC Sensation XL, Galaxy Nexus ve 5.3 inç’lik Galaxy Note ile tanıştık. Son söylentilere göre Galaxy S III’ün ekranı, 4.6 inç olacak.

Kamera: Samsung’un kamera geliştirme takımından gelen haberlere bakacak olursak, şirketin Ekim ayında 16 megapiksellik bir mobil sensör üzerinde çalıştığını görüyoruz. S5K2P1adlı sensör, 60fps HD video kaydedebiliyor, 30 adet 8.3 megapiksel fotoğrafı bir saniyede çekebiliyor ve gecikmeyi ortadan kaldırıyor. Bu sensör gerçekten de Galaxy S III’e girmeyi başarırsa, Samsung tüm akıllı cep kullanıcılarının aklını başından alabilir.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

 1. the secret ı bilen ama bir türlü uygulayamayanlar için çok faydalı olacağına eminim. Çekim yasasında bir şeyi isterken en önemli nokta onla aynı frekans da aynı hizada olabilmek bunu sağlamak bu cd ler ile çok daha kolay olacak.

 2. Yarın bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niçin bugünden başlamıyorsun? Epiktetos

 3. 21. yüzyılın iş fırsatı olarak değerlendirilen network marketig:bir ev hanımının yapabileceği kadar basit,bir diplomatın yapabileceği kadar saygın bir iştir.

 4. ilk dinleyişte mucize bekleyemeyiz ama zamanla 21 gün içerisinde kendinizde oluşan değişiklikleri fark edeceksiniz bende ilk başta bir şey olmayınca umudumu yitirmiştim fakat zamanla her şey yoluna girdi hollandaca turkce sozluk

 5. sürekli bilgisayar başında olduğum için yanlış oturma şekli yüzünden sırt ağrılarım var, şimdi hem duruşum düzelecek hem de uzayacağım… cinsel istekleriniz

 6. Bu konuda 21 günlük sürenin aralıksız mı olması gerekmektedir? alkol bıraktırma ilacı

 7. TANYELİ VURAL

  Israrla öneririm erkeği baştan çıkarmak

 8. @oguzas bu noktaya geleceğini biliyordum.Kişisel gelisim uzmaninin hazin sonu.. hemen mp

 9. Başağrısı hayatımı çok kötü etkiliyor,umarım faydası olur. satışta başarı

 10. Türkiye genelindeki ziraat fakülteleri ve yüksekokullardan Alata’ya… https://t.co/9QIKDlAz dikkati güçlendirme

 11. en önemli görsel organımız olan gözümüz şimdi daha sağlıklı olabilecek!!sonunda telkinmp3

 12. piyasada 7 günde bu yöntemle öğrettiklerini söyleyenler sadece genel ingilizce(1. kur) öğretiyor. fakat bu sette hafızanın geliştirilmesi daha kalıcı ve tüm kurlara uygulanabilir olduğunu gösteriyor… cyk

 13. İLBAY BENGİSU

  RT @metinacikgoz: Kişisel gelişim uzmanları haklıymış. Bir şeyi çok istersen gerçekten de oluyor. Garsondan 8 defa çay istedim, sonunda getirdi. sevişme anında

 14. sevdklerime verebileceğim anlamlı bir hediye buldum sonunda.. seni seviyorum korece

 15. Müge hanım, yorulmadığınız sürece birden fazla ürünü bir arada dinleyebilirsiniz. iktidarsızlık

 16. Söke TAYEM de cuma gunü tamamlanan Kişisel Gelişim Eğitimi ile birlikte hizmetiçi egitimlere 3 Eylül 2012’ye kadar ara verildi. İlgililere erkek ereksiyonu

 17. Çorum tütevde “Kişisel gelişim ve beden dili” hızlı okuma kursu

 18. bu konu olmasa da başka konulardaki cd lerini dinledim. anti aging creme

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂