Pazartesi , Haziran 17 2019
Ana Sayfa / Sağlık / ŞAHANE VÜCUT İÇİN MEYVE ÇEKİRDEKLERİ

ŞAHANE VÜCUT İÇİN MEYVE ÇEKİRDEKLERİ

Kayısı çekirdeği tozu, siyah üzüm çekirdeği tozu, yulaf tanesi unu, pirinç unu, nişasta ve kil… Bütün bunlar bir araya geldiğinde güzel bir vücudun formülü ortaya çıkıyor!

Vücut güzelliğinde sadece şifa banyolarının değil, peeling’in önemini de kavrayalım. Bazı meyvelerin ve tahılların çekirdeklerinin tozları ile yapılan peeling iyi sonuçlar getiriyor:

Size tarifini vermek istiyorum:

Kayısı çekirdeği tozu, siyah üzüm çekirdeği tozu, yulaf tanesi unu, pirinç unu, nişasta ve kil, işte bu doğal ürünlerle yapacağınız özel beden macunu yüzünüzü güldürecek. Bu tozların hepsinden yarım çay bardağı elde edin. Hepsini birbirine harmanlayın. Su ile hamur yapın ve elde ettiğiniz bu maske ile karın ve bacak bölümü de dahil on dakika bütün bedeninizi ovun. Sonra bedeninizdeki maddeler kaybolmadan banyoda 10 dakika bekleyin. Daha sonra duş alın. Üzerine bir bitkisel nemlendirici sürün. İyi bir tene kavuştuğunuzu göreceksiniz. Bunu ayda iki kez uygulayın.

ENGLİSH

beatiful body

Beauty of the body in the bathroom not only healing, let’s understand the importance of peeling’in. Some fruits and cereals made with powder of the core peeling brings better results:

I want to give you the recipe:

Apricot kernel powder, black grape seed powder, oat grain flour, rice flour, starch and clay, that this natural product made with the specific body putty will laugh your face. Dust from all of this get half a cup of tea. To blend them all together. And obtain the dough with water, do you have this mask on the abdomen and legs, including the minutes of all your body parts pride. Substances in your body without getting lost in the bathroom after 10 minutes wait. Then take shower. A crawl on herbal moisturizer. And you should be able to tan well. Apply it twice a month.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

21 yorumlar

  1. Bir yerde yaşam varsa orada umut da vardır. Marcus Tullius Cicero

  2. Her durumda hakkını savunabilmeyi bilinçli bir şekilde iddialı olmayı kim istemezki.

  3. ben denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum her alanda bu mesajlardan yararlanabiliriz ufak bir ücret karşlığında hayatımızda büyük değişiklikler olacak unutmayalım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by