SADECE 5 DAKİKADA GÜZELLEŞİN!

Gün içerisinde yoğun çalışıyorsanız ve makyaj yapmaya vakit bulamıyorsanız sadece 5 dakikanızı ayırarak bambaşka bir siz yaratabilirsiniz. Hızlı ve doğal görünümlü makyajın sırları…

Makyaja başlamadan önce yüzünüzü nemlendirin. Kullandığınız kremi cilt tipinize uygun olmasına özen gösterin. Cildinizi yeterince nemlendirdiğinizde makyajınız daha güzel ve kusursuz görünür. Fondöten ya da pudra uygulamadan önce kremin cilt tarafından tamamen emilmesini bekleyin.
Açık tenliyseniz uçuk pembe tonları, koyu tenliyseniz uçuk turuncu tonları olan kapatıcı ile gözünüzün altındaki bölgeyi kapatın. Pembe ve turuncu tonlar renkli olduğu için yüzünüze enerji verir ve yorgun görünen gözlerin ifadesini değiştirir.
Yüzünüzde kapatılması gereken diğer bölgeler için fondöten ya da pudra kulanın. Fondöteni iyice dağıtmak için yumuşak bir süngerle sürmeniz gerekir. Eğer toz pudra kullanıyorsanız büyük boy fırça ile sürdüğünüzde başarılı sonuç alırsınız.
Solgun görünen yüzü canlandırmanın en etkili yolu allık sürmektir. Orta boy bir fırçayla yanaklarınıza, şakaklarınıza ve burnunuzun üstüne allık sürün. Dokunuşlarınızın hafifçe olmasına özen gösterin.
Kapatma işlemi için fondöten kullandıysanız likit ya da krem allık kullanmalısınız. Islak cilde uygulanan toz allık, bir bölgede toplanır ve kötü bir görünüme neden olur.
Göz makyajında en önemli nokta doğru rengi seçmektir. Canlı ve enerjiyle bakan gözler yaratmak istiyorsanız kahverengi göz kalemi kullanın. Gözün altını ve üstünü kahverengi göz kalemi ile hafifçe çerçeveleyin. Açık tonlarda bir göz farı uyguladıktan sonra fırçayla dağıtıp varla yok arası bir görünüm kazandırın.
Gözlerin çerçevesi kirpiklerinize rimel sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın. Siyah rimel, sert bir ifade vereceği için lacivert tonlarda rimel kullanmanızda fayda vardır.
Dudaklarınızın canlı ama sade görünmesi için açık tonlarda bir ruj tercih edin. Dumanlı görünüm için ruju direkt değil ellerinize sürerek, dağıtın. Ruj kullanmayı sevmiyorsanız meyveli dudak nemlendiricileri tercih edebilirsiniz.
Sadece 5 dakikanızı ayırarak günlük makyajınızı yaptınız. Artık toplantılara girebilir, çocuğunuzla ilgilenebilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Elbette ki güzelliğinden emin bir kadın olarak!
ENGLİSH
 

Get beautiful in just five minutes

 

You’re trying to concentrate and make-up days can not find time to take just 5 minutes you can create a completely different. Quick and natural-looking make-up secrets of the …

Dampen your face before makeup. That you are using is appropriate for your type of skin care cream here. More beautiful and enough to moisten your skin, the makeup looks perfect. Before you apply skin cream or powder foundation by the wait to be completely absorbed.
On skin tones pale pink, pale orange tones are dark-skinned off area at the bottom of your eye and then turn off. Colored pink and orange tones that give energy to your face and eyes appear tired expression changes.
Other areas should be closed in your face for the use of paint or powder. With a soft sponge to thoroughly distribute the foundation you need to drive. If you are using a big powder brush to dust when you take you’ll get good results.
The most effective way to simulate the look pale in the face to rouge. Medium size with a brush for cheeks, temples and redness on your nose crawl. Try not to touch lightly.
Shutdown procedure you used for liquid or cream foundation you should use blusher. Powder blusher is applied to wet skin, is collected in an area and causes a bad appearance.
Eye makeup is to choose the right color the most important point. Live and want to create the energy of the eyes, use brown eye pencil. Gold and brown eye pencil eye and slightly above the frame. After you apply an eye for tons of open brush farı have dealt with and give a call to do.
Time frame before the eyes mascara eyelash to eyelash curling with the curling. Black mascara, give an expression for it is good to use mascara in dark blue tones.
But only to appear live on the lips of a lipstick in shades prefer. Dumanli view of the lipstick is not directly take on the hand, to distribute. Ruj do not like to use a lip moisturizer and you can choose fruit.
Just take 5 minutes, the logs you have done your makeup. Now you can enter the meeting, your child might be interested, you can go shopping. Of course as a woman sure of beauty!

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

 1. ben bu telkini görünce baya heyecanlandım,en kısa zamanda almayı düşünüyorum.

 2. IQ bilinçaltı cdleriyle nasıl üste çıkar?Kaç puanlık bir çıkış olabilir. Rehber öğretmenim,hafif düzey engeli olan öğrencilere faydası olur mu?En kısa zamanda cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

 3. Yüzü ışıldamayan, hiçbir zaman yıldız olamaz. William Blake

 4. ben ögrenciyim bir de kızlarım var üçümüz için de iyi olacak

 5. Stres çağımız insanın başındaki en büyük sorunlardan biridir. bu hastalıktan kurtulmak için alternatif yollar denenmelidir. Bu çalışmanın stresi yok etme yolunda en önemli argümanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

 6. her ilişki mutlu olmak ister ve mutluluğu isteyen her kişi de bu sete ihtiyaç duyar, hemen dinlemeliyim…

 7. Merhaba, ürünü günde bir defa 21 gün aralıksız dinlemeniz yeterlidir. Ancak günde yapılan tekrar sayısı daha fazla olursa daha iyi olur. Dinlemeye 1 gün bile ara verilirse 21 günlük süreye yeniden başlanmalıdır. yaşam koçu nedir

 8. SEÇİL GÜVEN

  eşim ve ben yıllardır sigarayı bırakamıyoruz, inşalah bu defa olur italyanca ögrenme

 9. kişisel gelişim kitabı alcam insanları tanıdıkça aradaki seviyenin sınırları belirlemek kolay oluyor . portekizce sozluk

 10. Sayılarla İyileşme – Petra Neumayer – Kuraldışı Yayınları – Kişisel Gelişim : https://t.co/y5yzCsYp https://t.co/M2JtsJ1w hollandaca sözler

 11. Satranç çok zevkli bir oyun fakat belli bir süre sonra insanın beyni yoruluyor ve hamleleri görememeye başlıyor. Bu cd sayesinde bütün hamleleri görebilecek ve oyun boyunca dikkatimizi canlı tutabileceksek ne mutlu bize? Acaba bilgisayarı da yenebilir miyiz? ispanyolca öğreniyorum

 12. bebek gibi uyuyorsunuz.. cok etkili bir sistem ruh esim

 13. EVRENSEL TUNÇ

  Telkinin karizmamızı görünür kılması, yaklaşma korkumuzu yenmemiz gibi bize yardım edeceği konuları 21 günde içselleştirmek mükemmel olur. kız

 14. kişisel gelişim kitapları okuyup gelişimini tamamlamaya çalışanların çoğunda bir gelişim bozukluğu oluşmaktadır.o yüzden hiç umut bağlamayın lehçe sözlük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂