SAÇ KREMİNE SON!

Pureshine hızlı bakım ürünü ile artık Saç kremine son! Hem saçınızı yumuşatır, hem bakım yapar. Yapmanız gereken sadece spreyi sıkmak…

Kuru ve yıpranmış saçlar için durulanmayan, besleyici hızlı bakım ürünüdür. Saçın iç ve dış kısımlarına aynı anda etki eder. Saçı besler, nemlendirir, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saç tellerini yeniden yapılandırıp güçlendirir. Saçlardaki karışıklıkları nazikçe açar ve saçı ağırlaştırmadan doğal güzelliğini artırır. Buğday proteini, E vitamini ve UV-filtreleri içeren zengin formülüyle saçı yıpratıcı dış etkenlere karşı korur. İçindeki iki fazın karışması için uygulamadan önce şişe iyice çalkalanır. Şampuanla yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saça uygulanır. Gerekli miktarda ürün püskürtülerek tüm saça masaj yapılarak yedirilir.

Yalnızca Kuaför Salonlarında Satılır

ENGLİSH

stop conditioner

Hair care products and creams now Pureshine quick end! And soften your hair, and do maintenance. Need to do is to just spray frequently …

For dry and damaged hair are not rinsed, nutritional care is a product quickly. Internal and external aspects of hair at the same time will have an effect. Hair nourishes, moisturizes, adds softness and shine. Re-configure and strengthens hair. Opens in confusion and hair without weighing hair gently increases natural beauty. Wheat protein, Vitamin E and UV-rich formula containing filters protects against external aggressors wearing hair. In two phases for the mixing thoroughly before applying the bottle is shaken. Washed with shampoo and towels are applied to the hair moisture received. The required amount of product sprayed into all the hair is to be massage.

Sell Barber Salon is the only

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Kaçrılmaması gerekn bir set, türkiye şartlarında başarılı olmak için motive olmak şart!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂