RENKLİ GÖZLER İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ…

Renkli gözler, yüzün odak noktasıdır. Doğru renk seçimleri ve makyaj teknikleriyle bakışlarınıza derinlik kazandırabilir, gözlerinizle büyüleyebilirsiniz. İşte, renkli gözler makyaj için önerileri…
Öncelikle mavi ve yeşil gözler için far seçimi yaparken gözünüzle aynı tonda olanları tercih etmeyin. Mavi göze, mavi far ya da yeşil göze, yeşil far sürmek göz renginizin kaybolmasına neden olur.
Mavi gözleriniz varsa krem, toprak tonları, uçuk pembe, uçuk bakır tonlarında far kullanabilirsiniz. Gözlerinizi belirginleştirmek için uygulanacak en güzel yöntem eye liner sürmektir. Göz çevresine doğru uzanan eye liner ile bakışlarınıza derinlik kazandırabilirsiniz. Gözlerinizi bir tablo gibi çerçevelemek için lacivert tonlarda rimel kullanabilirsiniz.
Yeşil gözleriniz varsa kırmızı, turuncu gibi canlı renklere sahip farlar kullanmayın. Far kutusunda enerji dolu görünen bu renkler yeşil gözlerde soluk etki yaratır. Bronz tonlar, sarı, krem, pudra gibi açık renkli farları kullanmanız gözlerinizle uyum sağlayacaktır. Yeşil göz makyajında da eyeliner vazgeçilmez bir unsurdur. İster kuyruklu bir eyeliner sürümü ister göz kenarının hemen dibinde biten bir eyeliner. Her iki yöntem de gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır. Siyah ve mavi tonlarda rimel kullanmanız bakışlarınıza derinlik kazandırır.
Gözlerinize doğal bir parlaklık vermek istiyorsanız gözün hemen altına hafifçe beyaz far sürerek dağıtın. Her iki göz rengi için de muhteşem bir görünüm yaratacaktır.
ENGLİSH
for colored eye makeup tips

Colored eyes, is the focal point of the face. Choose the right color and makeup techniques can save the depth of view, with eyes can fascinate. Here, colored eyes makeup tips for …
First, blue and green eyes to look far when making your selection in the same tone that people prefer. Blue eyes, blue or green eyes far, far to drive the green of your eye color to be lost causes.
If you have blue eye cream, earth tones, pale pink, pale copper tones far you can use. The best method to be applied to your eyes set to take eye liner. With eye liner around the eyes extending to the depth of view can win. To frame your eyes like a table you can use mascara in dark blue tones.
If you have green eyes red, with vivid colors such as orange do not use far. Far box color green eyes full of energy, this effect is dimmed. Bronze tones, yellow, cream, powder, such as using light to far with your eyes will adapt. Green eye make-up is also an element indispensable Eyeliner. Like a comet in the bottom right edge Eyeliner version look like a bit Eyeliner. Both methods will bring out the beauty of your eyes. Black and blue tones used in the mascara to give depth to your perspective.
Eye to eye want to give a natural brightness of the white far right to take lightly to distribute. For both eye color will create a magnificent view.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. “Dilde, fikirde, işte birlik!” İsmail Gaspıralı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by