Perşembe , Ekim 29 2020

Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı

bereket tv Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı bereket duasi 300x21140 günlük Bereket Planı çalışması başında aşağıdaki bilgileri çalışma defterinize veya günlüğünüze not edin.

Bugün (…tarih…), gözle görünen paranın benim kaynağım ve dayanağım olduğuna dair inancıma son veriyorum. Maddi dünyayı gerçekte olduğu gibi, inançlarımın açığa çıkmış bir sureti olarak görüyorum. İçsel ruhun gücüne inanıyorum, bu nedenle yaşamıma ruhumdan gelen güç ve hakimiyeti sahipleniyorum.

Anlıyorum ki, fani aldatmaca ortak bilinç tarafından öğrenmek ve tekamül için yaratıldı. Ben, sınırsız zenginliğin varlığına inanıyorum ve bu da ihtiyaçlarımın kaynağıyla bilinçli bir bağlantıya neden oluyor. Ruhsal varlıkların mükemmel bir gerçekliği yarattıklarına biliyor ve bu inanca kendimi açıyorum ve bu kavrayışla kendime sınırsız zenginliği kabul etme izni veriyorum. ŞİMDİ, OLSUN!

Bugün insanlığımı onurlandırıyor ve Tanrının bir varlığı olarak kutsal mirasıma sahip çıkıyorum. Bugün, ruhu sadece ruhu, kaynağım, varlığım ve dayanağım olarak kabul ediyorum.

Bu maddeleri 40 gün boyunca hergün en az 4 defa okuyun ve okuduktan sonra üzerinde meditasyon yapın. Daha sonra aklınıza gelen düşünceleri günlüğünüze veya defterinize yazmayı unutmayın.

1- Tanrı; cömert, bitmez tükenmez bir bolluk ve evrenin her zaman her yerinde var olan zenginliğidir. Tüm bu sınırsız bolluk sağlayıcı kaynak bende –benim gerçekliğimde-kişilik bulur.

2- Aklım ve kalbimi farkında olmak, anlamak ve bilmek için açıyorum ki; Kutsal Varlık
olarak BEN tüm sahip olduklarımın kaynağı ve özüyüm.

3- Manevi varlığımın benim bolluk ve bereketim olduğunun bilincindeyim. Bu sınırsız Bolluk Anlayışının daima etkin olduğunun bilincindeyim. İşte bu yüzden bilincim Gerçeğin Işığı
ile dolu.

bereket turizm Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı bereket dualari

4- Kaynağım olarak Tanrı bilincimin aracılığıyla akıl ve duygu alemime, Ruhun gerçek
özüne yaklaşıyorum. Bu öz benim servetim, bu yüzden de içimdeki Tanrı varoluşu
bilincim benim servetimdir.

5- Para benim servetim değildir. Hiçbir insan, yer veya konum benim servetim değildir. İçimdeki Tanrısal Aklın sağladığı tüm etkinliğe dair bilgi, anlayış ve farkındalığım benim servetimdir. Bu gerçek hakkındaki farkındalığım limtsizdir, dolayısıyla benim servetim limitsizdir.

6- Etkin olan Kaynak Prensibi gereğince, benim için herhangi bir gereksinim ya da eksik kalmış, doyurulmamış bir arzu olması mümkün değildir. Benim içsel servetim, benim arzularıma uygun bir şekilde derhal ve daimi olacak şekilde biçim alır ve yaşama
geçer.

7- Benliğimdeki Tanrısal bilinç daima bolluğun gerçek dünyasının bir dışavurumudur. Bu benim değil, O’nun sorumluluğundadır. Benim tek sorumluluğum bu gerçeğin farkında olmaktır, bunun için Ruhumun hayatıma ve işlerime tam yeterlilik ve bolluk olarak katılmasına izin veriyor ve kendimi O’na bırakıyorum.

8- Limitsiz Kaynağım olarak Ruhsal bilincim, yıpranmış yıllarımı onaran, her şeyi yenileyen, beni bolluk ve bereket nehirlerinde yücelten Kutsal Güç’tür. Ruha dair olan bu farkındalığım, anlayışım ve bilgim, yaşamımda arzu edebileceğim her somut biçim ve deneyimde ortaya çıkıyor.

resimli bereket duaları Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı Quartus Vakfı Kırk Gün Bereket Planı bereket nedir 300x2249- Bizzat içimdeki Ruhun benim eksiksiz tamamlanışım olduğunun farkında olduğum anda, tam olarak tatmin olmuş olurum. Ben şu anda bu gerçeğin farkındayım. Hayatın sırrını buldum ve Tanrısal Bolluk Faaliyetinin benim yaşamımda ebediyen işlediği bilgisiyle rahatlıyorum. Sadece bu akışın; durmaksızın, kolayca ve çaba harcamadan Tanrısal bilincimden dışarıya akan Yaratıcı Enerjinin ışığının farkında olmak zorundayım. Şu anda ben bunun farkındayım. Ben şimdi akışın içindeyim

10- Zihnimi ve düşüncelerimi bu dünyanın dışında tutuyorum ve tüm dikkatimi bolluğumun tek sebebi olarak içimdeki Ruh’a odaklıyorum. İçsel varlığı finansal meselelerimdeki tek etken ve gözle görünür bütün şeylerin esası olarak kabul ediyorum. İnancımı içimde işleyen Bolluk Prensibine yöneltiyorum.

Not: John Randolph Price THE ABUNDANCE BOOK adlı eserinden alınmıştır.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Artık kilo vermek için diyetlere ihtiyaç olmayacak Teşekürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂