Cumartesi , Nisan 17 2021

PORTAKAL KABUĞU GÖRÜNÜMÜNE MUCİZE ÇÖZÜM!

CHALLENGER Cavitation sistemi ultrasound enerjisini kullanarak yağları parçalayan bir yöntem.

Lokal kilo ve selülit sorununun çözümüne yönelik olarak tasarlanmış, en son teknolojik gelişmelerin kullanıldığı challenger cavitation sayesinde, ‘yeni yılı’, ‘yeni’lenmiş görünümüzle karşılayabilirsiniz.

Yeni yıl… Hepimizin yeni yılla ilgili bir ‘hayal’i , beklentisi var. Kimimiz yeni yıldan para, sağlık, mutluluk beklerken kimilerimiz de bedenimizdeki fazlalıklardan kurtulup yeni yılda, ‘yenilenmiş’ olmayı dileriz. Bu uğurda denediğimiz çeşitli yöntemler ve genellikle uygulamaktan vazgeçilen uzun diyet listeleri ‘bıktırıcı’ olmanın dışında kişiyi ‘mutlu son’a ulaştırmak ta pek başarılı olmaz.

Oysa ‘mutlu son’ şimdi çok yakınımızda!

CHALLENGER Cavitation adı ile bilinen yöntem dünya ile aynı anda Türkiye’de. CHALLENGER Cavitation cihazı ile tek seansta bile ‘lipo-suction’a benzer sonuçlar almak mümkün oluyor. Tüm dünyada ameliyatsız liposuction mucizesi adı ile lansmanı yapılan bu cihaz haftada ortalama seans sonrası 1.5-2 kg yağ kaybını sağlıyor. Üstelik ameliyat, ağrı, sızı veya benzeri bir yan etki olmadan.

CHALLENGER Cavitation sistemi ultrasound enerjisini kullanarak yağları parçalayan bir yöntem. Tavsiye edilen uygulama öncesinde uygulama yapılacak kişinin vücut ölçülerinin alınması ve işlem yapılacak bölgenin mutlaka fotograflanması gerekliliği.

Ardından problemli bölgeye yapılan maksimum 40 dakikalık bir uygulamanın ardından tekrar yapılan ölçümlemenin sonucu ise tek kelime ‘şaşırtıcı’. Ortalama 2-10 cm. arasında incelme. Bu şimdiye dek bilinen hiçbir yönteme benzemiyor. 7-10 gün aralıklarla toplam 6 seans yapılan uygulama tamamlandığında ise vücutta ciddi bir incelme (minimum 2 beden) ile birlikte ‘portakal kabuğu’ görünümünde yani sellülitte %90’a varan azalma tespit ediliyor.

Ciddi bir zayıflama yöntemi olan CHALLENGER Cavitation işlemi sırası ve uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı kurallarda var elbette. Uygulamayı takip eden 5 gün içerisinde yağ tüketilmemesi ve minimum 25 dakika süre ile yürüyüş, koşu, aerobik vb. efor harcatan bir aktivite yapılması gerekiyor.

ENGLİSH

Using ultrasound energy system Cavitation CHALLENGER parts, a technique for oils.

For the solution of local weight and cellulite problems as designed, using the latest technological developments through cavitation challenger, ‘New Year’, ‘yeni’lenmiş görünümüzle can meet.

New year … new year for all of us an ‘the dreams, expectations are available. Who benefit from our new year, health, happiness waiting for some of the new year, get rid of the surplus in our bodies, ‘refreshed’ wish to be. We’ve tried various methods in this cause, and often give up the practice of the long list of diet ‘tedious’ to be a person other than the’ happy ending to reach ta not much success.

Whereas the ‘happy ending’ in our very close now!

Known methods with the name of world CHALLENGER Cavitation at the same time in Turkey. Even in a single session with the device Cavitation CHALLENGER ‘lipo-is possible to get similar results suction’a. All over the world with the name of the miracle of non-surgical liposuction device was launched this week after an average of 1.5-2 kg fat loss makes the session. Moreover, surgery, pain, discomfort or similar side effects without.

Using ultrasound energy system Cavitation CHALLENGER parts, a technique for oils. Recommended the application be made before application of a person’s body measurements taken and the process of the region must be made fotograflanması necessity.

Maximum 40 minutes after an application made to the troubled region of the repeated measurements, then the result of the single word ‘amazing’. Average 2-10 cm. between thinning. This does not look like so far no known method. A total of 6 sessions at intervals of 7-10 days the application is complete, the severe thinning in the body (minimum 2 body) with the ‘orange peel’ appearance that is decreased up to 90% sellülitte.

Serious way to weaken during the CHALLENGER Cavitation and application to be considered after the course has some rules. Subsequent application within 5 days of no-and minimum oil consumption for a period of 25 minutes walking, jogging, aerobics, etc.. effort should be made which is an activity.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂