PORTAKAL ÇİÇEĞİ AROMALI TEMİZLEME KREMİ


Bu besleyici krem, özellikle kuru ve olgun cilt tipleri için faydalıdır. Portakal çiçeği ve palmarosa ( idris otu ) esansiyal yağları olgun cildin kendini yenilemesini sağlar. E vitamini ve greyfurt çekirdeği özü ise koruyucu işlevi görür.

MALZEMELER:

2 çorba kaşığı jojoba yağı

1 çorba kaşığı badem yağı

1 çorba kaşığı kakoa yağı

1 çorba kaşığı rendelenmiş bal mumu

1 adet 400 IU’luk E vitamini yağı kapsülü

4 çorba kaşığı gül suyu

3 damla portakal çiçeği esansiyel yağı

3 damla palmarosa esansiyel yağı

3 damla greyfurt çekirdeği esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Jojoba, badem ve hindistan cevizi yağları ile bal mumunu kısık ateşte, bal mumu eriyene kadar ısıtın. Ateşten aldıktan sonra E vitamini kapsülünü kırıp içeriğini ilave edin. Her iki sıvı da ılınınca gül suyunu azar azar yağa ilave edin, tel bir çırpıcıyla veya en düşük hıza ayarlanmış mikserle karıştırarak koyu kıvamlı, pürüssüz bir karışım elde edin. Temiz bir kavonoza boşaltın ve ağzını kapamadan önce soğumasını bekleyin. Az miktarda kremi cildinize yedirin, nemli pamukla silin, ılık suyla durulayın. Ardından tonik sürün.

ENGLİSH

cleaning orange flower cream Aroma
This nourishing cream, is especially good for dry and mature skin types. Orange flowers and palmarosa (Idris grass) esansiyal fat mature skin to renew itself provides. Vitamin E and grapefruit kernel sees the essence of the protective function.Materials:

Jojoba oil 2 tablespoon

1 tablespoon almond oil

1 tablespoon oil kakoa

Honey 1 tablespoon grated candle

Oil 1 vitamin E capsule 400 IU

4 tablespoon rose water

3 drops orange flower essential oil

3 drops palmarosa essential oil

3 drops grapefruit essential oil of the kernel

Preparation of:

Jojoba, almond and coconut oils with the veiled honey candle on fire, heated up to melt the honey candle. After taking fire from the content of vitamin E capsules and break ilave edin. Both liquid water little by little rose oil is also added to the chill on, a beater or wire is set to the lowest speed mikserle mixing dark kıvamlı, pürüssüz get a mix. A clean and mouth free rein kavonoza wait to cool before. Small amount of cream to eat your skin, remove with damp cotton, with tepid water to rinse. Then crawl and tonic.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂