POLAT RENAİSSANCE'DE ANNELER GÜNÜ!

Annenizle keyifli bir hafta sonu geçirmeye ne dersiniz?

Polat Renaissance İstanbul Hotel’e 8 Mayıs Cumartesi günü annenizle birlikte gelin 2 gün süresince; hamam ve sauna keyfi yapın, masaj yaptırın, yüzün, Dünya’nın çeşitli mutfaklarının en güzel lezzetlerini deneyin, otelin muhteşem deniz manzaralı odalarında konaklayın, 9 Mayıs Anneler Günü’nde de ödüllü şef Yücel Dereyayla ve ekibinin hazırladığı “Özel Anneler Günü Brunch”ında çeşit çeşit böreklerin, keklerin, pastaların, pancake’lerin ve kahvaltılıkların  tadına bakıp, canlı yemek şovlarını izleyin… Üstelik otelde konaklayan misafirlere brunch ücretsiz.

Polat Patisseri’de ise tüm ürünler Anneler Günü’ne özel olacak. Annenizi ziyarete giderken özel tasarım pastalardan veya kurabiyelerden alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi için : 0212 414 18 00

ENGLİSH

How to spend a relaxing weekend with your mother, you say?

Polat Renaissance Istanbul Hotel, May 8 mother on Saturday with your point 2 days duration, hammam and sauna, enjoy, make yourself to a massage, facial, the world’s various cuisines of the best flavor, try the hotel’s magnificent sea view rooms stay, May 9 Mother’s Day ‘ nde of the award-winning chef and his team prepare Dereyayla Yücel’s “Special Mother’s Day Brunch” INDA assortment of pastries, cakes, cakes, and a taste of pancake’lerin and breakfast, watch the live cooking show … In addition to the brunch guests who stay at the hotel free of charge.

Mother’s Day to all the products in polat Patisseri’de be special. When your mother goes to visit you may receive from the custom design cakes or cookies.

For more information: 0212 414 18 00

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. IQ ile ilgili cd nizi de ayrıca merak ediyorum, bilinçaltı frekans ile arttırılabiliyor mu gerçekten, hakikaten inanılmaz güzel geliyor kulağa

  2. Kitaplar, bilimi izlemelidir, bilim kitapları değil. Francis Bacon

  3. acı oje sürmeler sona erdi, tırnak yemeye son hem de bir cd ile … teşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by