Perşembe , Ağustos 5 2021

PEPİNO MEYVESİ VE FAYDASI

TÜRKİYE’de üretimine yeni başlanan pepino kavunu, son zamanlarda eczaneler gibi ilgi gören aktarların da gözdesi oldu…

“Yapılan araştırmalara göre görünümü kavuna benzeyen meyve, içerdiği yüksek potasyum oranı nedeniyle kan şekerini düşürüyor. Ayrıca A, B ve C vitaminleri içeriyor, bu özelliğinin kanser ve kalp krizine karşı koruma sağladığı belirtiliyor. Kolesterolü düşürdüğü, hücre yenileyici özelliği olduğu, içerdiği C vitamini sayesinde vücut direncini artırdığı bilinen diğer yararları. Cinsel isteği uyardığı, uyku düzenini dengede tuttuğu, menopoz döneminde yaşanan gerginliklerin giderilmesinde etkili olduğu kaydediliyor. Bu pepino kavunu bir sağlık iksiri.

ENGLİSH

In Turkey, recently started production of pepino melon, more recently, the transfer of interest, such as pharmacies also became popular …

“According to Research view similar to melon fruit, because it contains high-potassium ratio is lower blood sugar. In addition, A, B, and contains vitamin C, these features provide protection against cancer and heart attacks was stated. Lower cholesterol that is characteristic cell renewal, that is included with vitamin C are known to increase body resistance to other benefits. Stimulates sexual desire, sleep patterns that keep the balance, menopause occurred in the period to be effective in eliminating the tensions are recorded. Pepino melon This is a health elixir.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

 1. buna benzer cok dinledim kendimde ki değişime ayret ettim herkese tavsiye ederim. bir gün ara verilirse tekar başlanması tavsiye ediliyor.

 2. Yaşlanmaya karşı nasıl bir etkisi var acaba çok merak ettim.

 3. Şaçların dökülmesini engelliyor ve şaçların grileşmesini önlüyor ama önemli olan nokta saç çıkmasını sağlıyormu ?

 4. “Quit now, you’ll never make it..!” If you disregard this advice you’ll be halfway there. David Zucker

 5. Sevgili Dostlar, hemen mp 3

 6. GÖLGE-N KIRAÇ

  çok ihtiyacım var kurumsal ne demek

 7. hiç uzmana gitmedim ama bende dikkat eksikliği olduğunun farkındayım.psikolog falan bana göre değil.21 günde bu işide çözerim umarım. telkincd

 8. demo larınızı izledim ve dinledim… ama bütün konularda aynı demolar var ve bir fikir ayırt edemebim… erkegin penisi

 9. HÜRKAN MANOLYA

  kişisel gelişim kitaplarının amk.okumak zorunda kalınca küfür ettim napiyim. ateşli kızlar

 10. Oysa tek dilekti mutluluk diyenler için bir set ilk önce kendimle deneyeceğim yaşlanma

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂