Çarşamba , Mart 3 2021

OYUNCAKLARINIZI PAYLAŞIN KAMPANYASI

Imaginarium, 6 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında düzenlediği “Dayanışma içindeki çocuklar” kampanyası ile çocuklara,  oyuncaklarınızı paylaşın çağrısında bulunuyor.

İspanyol oyuncak devi Imaginarium, bulunduğu tüm ülkelerde düzenlediği “Dayanışma İçindeki Çocuklar” kampanyası ile çocukların kendi yaşıtlarına yardım etmesini sağlayarak dayanışma, yardımlaşma ve sevgi bilincini aşılıyor.

İlki 2008 yılında düzenlenen kampanyanın şartları bu yıl da değişmiyor; kampanyaya destek verecek olan çocuklar, süsledikleri bir ayakkabı kutusu içerisine sade, dayanıklı, pil içermeyen, kötü durumda olmayan, şiddet ve savaş unsuru taşımayan oyuncaklar ile okul malzemeleri, el işleri ve aksesuarları koyarak Imaginarium mağazalarına getiriyorlar. Imaginarium, çocukların hazırladıkları bu oyuncak dolu kutuları, Türkiye’de oyun çağında olan çocuk esirgeme kurumlarında, yetimhanelerde ve bakım evlerindeki çocuklara ulaştırıyor.
Daha önce 28 ülkeden 65.000’in üzerinde çocuğun dayanışma hediyesi aldığı kampanyada, bu yıl Imaginarium Türkiye olarak daha fazla çocuğun gelişimine ve eğitimine destek vererek Türk çocuklarının dayanışma ruhunu tüm dünyaya ilan etmek için, her çocuğu kampanyaya katılmaya davet ediyor.

OYUNCAKLARIN BIRAKILACAĞI IMAGINARIUM MAĞAZALARI:
Imaginarium City’s / Imaginarium Kanyon / Imaginarium Artell Forum-Kemerburgaz / iSTANBUL
Imaginarium Panora / ANKARA

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂