Olumalamalar Nasıl Olmamalı? Ne Yapmalı? Olumlamalar ve olumlamalar sesli. Olumlamalar zenginlik ve olumlamalar özgüven. Günlük olumlamalar ve güçlü olumlamalar. Peki ama nasıl olumlama yapacağız? Ali Gülkanat
Önceki Video: youtu.be/gojbRxJMdTE

SİZDEN GELEN İSTEKLER: Olumalamalar Nasıl Olmamalı?
Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki her tarafımız içlerinden kötülük fışkıran negatif filmlerle, kötü ana haber programlarıyla ve karamsar düşünceler ışığında konuşan insanlarla sarılmış durumda.
Afirmasyon aslında düşündüğümüz ve ağzımızdan çıkan her sözdür. “Ben bunu yapabilirim.” demek de bir afirmasyondur. “Ben bunu yapamam” demekte. Ve hiç şüpheniz olmasın bunların ikisi de aslında dilektir ve hangisini daha sık tekrarlıyorsanız o dileğiniz mutlaka yerine gelecektir.

Ne Dilediğinize Dikkat Edin…

Şunu her zaman hatırlayın; bir şeyi kırk kere söylerseniz olur!

HERKES FAYDALANABİLSİN diye ÜCRETSİZ videolar

Bilinçaltı Subliminal Telkin dinleyerek hayatını değiştir

Kanalıma Abone Ol ★ goo.gl/0VR8HY
Twitter Hesabım ★ twitter.com/ali_gulkanat
Facebook Hesabım ★ www.facebook.com/ali.gulkanat
İnstagram Hesabım ★ www.instagram.com/ali.gulkanat

ŞİMDİNİN GÜCÜ www.youtube.com/channel/UCx6JHoRwGMpyKXPb4gr5hTQ

✔ Destek olmak için eğitimleri ★BEĞEN★ ve motive edici bir ★YORUM BIRAK★ ve ★ABONE OL★ duyarlılığını gösterdiğin için teşekkür ederim.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ
❗ Ali Gülkanat TV Videoları ► goo.gl/Pm4YqQ
❗ Kişisel Gelişim Videoları ► goo.gl/OHj2bJ
❗ Telkin ve Meditasyon Videoları ► goo.gl/WQUPwe
❗ Olumlama Videoları ► goo.gl/C80eUY
❗ Bilinçaltı Eğitim Videoları ► goo.gl/3dLXGW
❗ Telkin, Subliminal, Bilinçaltı Videoları ► goo.gl/YmnlnK
❗ NLP Eğitim Videoları ► goo.gl/5soJVA
❗ Liderlik Özellikleri Videoları ► goo.gl/hGhoML

AÇIKLAMA
✔ Hayatımıza doğru düzgün devam etmek ve mutlu olmak istiyorsak malesef boş oturup bekleyemeyiz. Etrafımızdaki tüm negatif uyaranlara karşı bizimde hemen bir şeyler yapmamız gerekiyor. Olumlamalar ve olumlamalar sesli. Olumlamalar zenginlik ve olumlamalar özgüven. Olumlamalar aşk ve olumlamalar mutluluk. Olumlamalar nilgün ve olumlamaları kalpte hissetmenin gücü. Olumlamalar başarı ve olumlamalar asmr. Olumlama ve olumlamalar video. Ali Gülkanat olumlamalar ve bereket olumlamalar. Olumla Ali Gülkanat. Olumlamalar facebook ve ali gülkanat olumlamalar. Günlük olumlamalar ve güçlü olumlamalar. Olumlamalar indir ve olumlamalar işe yarıyor mu. Olumlamalar iş için ve kişisel olumlamalar. Meditasyon olumlamalar ve olumlamalar nasıl yapılır. Olumlamalar neden 21 gün ve olumlamalar nasıl işe yarıyor. Olumlamalar para ve pozitif olumlamalar. Subliminal olumlamalar ve olumlamalar youtube. Şimdinin Gücü olumlamalar ve olumlamalar 21 gün.

Olumlama çalışmaları kişinin kendi kendine de yapabileceği çalışmalardır. Ancak yoğunluk, isteksizlik, çaresizlik veya moral bozukluğu gibi bir çok nedenle bu çalışmayı yapamayan insanlar olduğunu biliyoruz.

Olumlu ve mutlu birer yurttaş olmanıza katkıda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Pozitif bir düşünce yapısı kazanmanız için Şimdinin Gücü kanalı olarak biz de sizler için her fırsatta alfafrekans ile hazırlanmış yeni ve ücretsiz OLUMLAMA çalışmaları yayınlamaktayız.

Alfafrekans müziğin turbo etkisi vardır ve saymakla bitmeyecek yararları söz konusudur.

Alfafrekans müziğin faydaları hakkında bilgi almak için bu konuda hazırladığımız videoları izleyebilirsiniz.

BAZI WEB SAYFALARIM!
www.aligulkanat.com
www.aligulkanat.com.tr
www.simdidegismezamani.com

www.mp3telkin.com
www.cdtelkin.com

BENZER ARAMALAR
Olumlamalar ve olumlamalar sesli. Olumlamalar zenginlik ve olumlamalar özgüven. Olumlamalar aşk ve olumlamalar mutluluk. Olumlamalar nilgün ve olumlamaları kalpte hissetmenin gücü. Olumlamalar indir ve olumlamalar işe yarıyor mu. Olumlamalar neden 21 gün ve olumlamalar nasıl işe yarıyor. Olumlamalar para ve pozitif olumlamalar. Subliminal olumlamalar ve olumlamalar youtube. Şimdinin Gücü olumlamalar ve olumlamalar 21 gün.

Olumlama ile pozitiflik kazanırız.

Hazırlamamızı istediğiniz OLUMLAMALARI yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

“Olumlama Dinlerken Bunları Asla Yapmayın”

YASAL NOTLAR
Tüm videolar ve içerikler ŞİMDİ DEĞİŞME ZAMANI ‘na aittir.

KANALIMA ABONE Olarak Yeni Videolarımdan Haberdar Olabilirsiniz…
Sevgi ve Saygılarımla

Ali GÜLKANAT™

#aligülkanat #kişiselgelişim #olumlamalar #telkin #meditasyon #bilinçaltı öfke kontrolü videolar. Olumlamalar başarı ve olumlamalar asmr. Olumlama ve olumlamalar video. Ali Gülkanat olumlamalar ve bereket olumlamalar. Olumla Ali Gülkanat. Olumlamalar facebook ve ali gülkanat olumlamalar. Olumlamalar iş için ve kişisel olumlamalar. Meditasyon olumlamalar ve olumlamalar nasıl yapılır.

About the Author: Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

Eğitim hayattır!

Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

Eğitim

Önceden saptanmış esaslara göre insanların davranışlarında belli gelişmeler sağlamaya yarayan planlı etkiler dizesidir.